LEGAL

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
rookie

LEGAL

Post autor: rookie »

W DNIU DZISIEJSZYM ZDALEM EXAM.
TAK WIEC LEGALNIE DOLACZAM DO MOTOCYKLOWEGO BRACTWA.
Z CZEGO NIEZMIERNIE SIE CZIESZE..:)

ROOKIE
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3027
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 26
Otrzymane Polubienia: 44

Post autor: snajper »

Witam
Gratulacje,napisz na priv coś o przebiegu kursu,jak Cię szkolono no i o egzaminie.
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

mimo że do mnie dzwoniłeś wczoraj to z zabiegania zapomniałem pogratulować, co czynię teraz!!
Pozdro.
kom. 796 090 896


GMINA
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6439
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

Witam
Również dołączam z gratulacjami i liczę na obecność kolegi na wspólnych :moto: !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

Moje GRATULACJE !!

No i do zobaczenia na publicznych drogach :D
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Roro

Post autor: Roro »

GRATULUJE!!!
rookie

Post autor: rookie »

chyba nie powinienem tego pisac....
ale bylo to tak....
zestresowany jak cholera (dawno nie mailem zadnego examinu) poszedlem do word'a. test byl latwy. poszedl w 2 minuty. bzdura takie testy. ludzie kuja i zdaja. bylem jeszcze z jednym kolem na kategorie A , ale takim jak on nie powinno sie dawac motocykli. oblal...
czekanie na praktyczny...
osemka, slalom i gorka. moto rozgrzane ..1...2 bieg i poszlo rownie gladko co teoria. miasto to bylo tylko dopelnienie. trasa krotsza bo na podstawowej byly roboty drogowe i wszyscy mieli skrocona.
uwazam, ze to mala parodia i faktycznie nie szkoli sie w Polsce dobrych kierowcow. Praktyki zawsze nabierasz po examinie, ale zadko zdazaja sie instruktorzy naprawde chcacy przekazac wiedze (jesli sami ja maja). ja nie trafilem zle ze skola jazdy, ale lepsi sa rozsadni kumple i wiedza z takich miejsc jak nasze forum.....
to tyle. mam nadzieje, ze spotkamy sie niedlugo razem i bede mial mozliwosc poznania was wszystkich. :)
misiuGS500

Post autor: misiuGS500 »

No gratulacje rookie :D
Ja też kupiłem moto a dopiero później zabarałem się za kurs i naukę (B już miałem od 7 lat), ale byłem bardzo ostrożny :wink:
CO do kursu to racja, ale to zależy jeszcze na jakiego instruktora sie trafi no a egzam to formalność co nie???
Ja nawet na miasto nie musiałem wyjechać po placu gadka z egzaminatorem znaczy sie mały wywiad :D gościu na koniec kazał mi moto do garażu odstawić i powiedzieł abym na siebie uważał bo My motocykliści to mamy przesr..e. po prostu szczęka mi opadła.

No jeszcze raz gratulacje!!!
i do zobaczyska na trasach Bydgoszczy i okolic
Pozdrawiam
misiu
andluk
BS Brother
BS Brother
Posty: 993
Rejestracja: pt, 15 kwie 2005, 07:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: andluk »

Gratulacje !! :)
I znów na 2oo... oficjalny powrót BANDZIORA !!!!
BLACK GSF1200S
gg 11802
kom. 506 503 611
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Pushkin »

Co do instruktorów - święta racja. Ja na kursie usłyszalem, że nie będę jeździł na motorze bo... Pan instruktor się boi ryzyka, że na mieście mi się coś stanie. Zaytalem wówczas, czy wie, co pisze w ogłoszeniach: kurs na kat Ai B. W odpowiedzi usłyszalem, że godziny z moto wyjeżdżę samochodem. TOTALNY IDIOTYZM (gdyby nie to, że wyjeździlem połowę godzin autem i był problem z rozliczeniem, to bym odszedł). Później się dowiedziałem, że moto jakim dysponował Pan instruktor to Mińsk, który chyba nie był odpalany z 5-6 lat :) Parszywe realia. A co do praktyki, to jak wiadomo, czyni ona mistrza a człowiek się rodzi glupi, uczy całe życie, a i tak nie zawsze mądry umiera :) Gorące gratulację zdania prawka - obyś jeździł rozważnie.

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
romans

egzaminy

Post autor: romans »

Ja swój na motocykl zdałem 30 lat temu, teraz tam sa zakłady graficzne, ale niestety jak w każdym biznesie trzeba wybierac najlepszych, a nie najtańszych. W bydzi super szkoli Pan Jan, o kurcze czy nie jest to krypto reklama? Ale myślę, że forum powinno służyć poradnictwu jak nie skończyć źle. Krytyke admina biore na klatę. Może mogłaby powstać jakaś stronka gdzie i u kogo można solidnie sie podszkolić na moto i to nie tylko pierwszy raz. Ja miałem do wyboru LOK albo Automobilklub ale to były inne czasy. Pozdrawiam kursantów.
ODPOWIEDZ