najbliższy weekend -zbieram chetnych na kajaczki w niedziele

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

dadeq

Post autor: dadeq »

dugi raz pisze: z wariatami nie jezdze ;)

wczoraj wieczorem przegladalem "coby tu kupic"... po drodze trafilem na strone suzuki...pokazuje Karoli nowego bandita, mowie ze ma taka sama moc jak ten i takie tam...a ona na to: "a nie za slaby bo jakos tak zostajemy w tyle ?" ehhhh....
H...jednoslad F jest sliczny...ale te 10 % ubezpieczenia mnie przeraza...

szukam czego innego...moze jakas kawa z mlekiem z750...nie wiem ;) rozterki...moze jakis dwulatek...ehhh...Bracia poradzcie (ale ci którzy sie naprawde znaja)

p.s. ta "szybka turystyka" troche przerosla amorek bandita z pelnym zaladunkiem ;) mowie Wam - powyzej 150 odbijal sie od drogi jak pilka...a te 1,5 to byla taka Wasza najnizsza predkosc jak sie zblizal jakis zakret z ograniczeniem do 70...ehhh..pozatym taka szybka turystyka+plecaczek to troche duzo jak na moje "zszargane nerwy" ;) duuuzo sie moze wydazyc, a odpowiedzialnosc ...hmmm..sami wiecie. kiedys moze sie z Wami umowie sam na "szybka turystyke"...a wtedy...wszystkie 78 KM obudze ;) - tylko musze wiedziec wczesniej, a nie w srodku wypadu ;)


Nadworny Spowalniacz Dadeq
Ostatnio zmieniony pn, 10 lip 2006, 12:39 przez dadeq, łącznie zmieniany 1 raz.
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

No to jak wszyscy dziekuja za wspolne smiganie to i ja podziekuje ze w ogole po mnie zajechaliscie;))))
No i jak pech to pech.....tylko dlaczego znowu ja? :twisted:
No ale sa tez plusy zgubionej szybki....
1)masaz robalami - w salonie kosmetycznym kupa pieniedzy
2)nauczylam sie jezdzic z zamknietymi oczami - ale tylko do 5 liczylam i otwieralam;))))
3)zreszta brudna ta szybka byla

...no i najwazniejsze ze przegladnelam katalogi i nie ma nigdzie szybek do mojej "SLOMY :(
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Dadeq co do wariatow to nie powiem kto mnie wyprzedzil przed swiatlami, krzyrzowka jak sie odbija na Przodkowo,Lezno jadac od strony Zukowa, to byla H....jednoslad, a po kombi poznalem ze to Fryc....Niestety jechalem z moja cora, puszka, ale Ci co byli z tylu to ladnie zostali przepuszczeni na swiatlach... :D
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
dadeq

Post autor: dadeq »

a to Ty trabiles na nas ? ale przejechalismy na zielonym prawda ?

Nadworny Spowalniacz Dadeq
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Trabil Piotras, ktory poznal moj katamaran po nalepce :D wiadomo jakiej:D
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Się czepiacie nawet wyprzedzić nie można :P :P :P
Zablokowany