najbliższy weekend -zbieram chetnych na kajaczki w niedziele

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

dadeq

najbliższy weekend -zbieram chetnych na kajaczki w niedziele

Post autor: dadeq »

jak w temacie.
zbieramy propozycje wypadu na najblizszy weekend, szczególnie na niedziele - cos dluzszego...co proponujecie ? (juz znam swoj plan - ponizej)

p.s. w sobote jest rajd górski na ul. Sopockiej w Sopocie...mozemy sie jakos umówic ;)
Ostatnio zmieniony czw, 6 lip 2006, 22:03 przez dadeq, łącznie zmieniany 2 razy.
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

A w niedzielę jest finał MŚ NIEMCY 2006 wiec trzeba obejrzeć :)

Jeśli odbiorę sprzęta to piszę się na latanko.
Pozdrawiam
FRYC
:twisted: :twisted: :twisted:
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Jak juz wspominalem na wyjezdzie z Kuj-Pom. a teraz juz jestem pewnien, niestety ten weekend odpadam. Obowiazki.Zycze Wam udanego smigania.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Witam. Sobota Motoszkola Suzuki planowana juz od dluzszego czasu, Niedziela jestem otwarty na propozycje :D niemniej jednak finału MS NIEMCY 2006 to sobie nie odpuszcze 8)
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

nie ma mnie pate dni a tu juz pelno propozycji !! ladnie tak ?? :D
pozdrawiam i zycze wielu ciekawych wypadow
P.S. tutaj tylko ogladam sprzety pod hotelem :(
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Macio »

Jak jeszcze bede to sie pisze
A moze w sobote jakies smiganko?

Pozdrawiam
Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Macio »

Ja niestety odpadam
Trzeba zbierać sie do pracy, juz dzwonili i w piątek wyjeżdzam

Zycze milego smigania i do zobaczenia za 8 tygodni

Pozdrawiam


VZ 800
dadeq

Post autor: dadeq »

no to moj plan na najblizsza niedziele wyglada mniej wiecej tak - rano zbieram sie na moto do Sycowej Huty -pamietacie pizze ? (dla niezorientowanych - jakies 10 km za koscirzyna) i tam jedziemy na kajaczki...plywamy caly dzien (no moze troszke krócej) i wracamy wieczorem. oczywiscie mozemy plywac krocej a wiecej smigac...wszystko podlega negocjacjom :)

kto jest chetny ?


p.s. bierzemy ozcywiscie plecaczki ;)
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Ja moge polecieć gorzej z kajakami :)
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Chciałem podziękować za dzisiejsze wspólne śmiganko..... no i za kajaki :P :P :P Było super, sorki dadeq że nie wracaliśmy razem.
Pozdrawiam uczestników wyprawy oraz tych co nie byli "szybka turystyka rulez" :)
:twisted: :twisted: :twisted:
dadeq

Post autor: dadeq »

ja z wariatami nie jezdze ;)

nic sie nie stalo - samotny powrót to byla moja decyzja, zreszta...hmmm...malo kto takie tempo utrzyma ;) no nie mowie o H...jednosladach i jakis innych tysiacach...poczekajcie az zmienie sprzeta ;)

dzieki za spontaniczne calodzienne smiganie.
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Było piii :D Zauważyliście jacy kulturalni byli dzisiaj kierowcy katamaranów? Ustępowali i ustępowali - aż przyjemnie się uprawiało tą "bardzo szybką turystykę" :D
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Ja również dziękuje za rewelacyjną niedziele... Pozdrawiam Was Dadeq - szkoda troche że tak wyszło z końcówką, ale emocje wzięły góre... Następnym razem obiecuje zamykać peleton :) razem z Frycem :)

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich
L_P
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Z tego co czytam to widze, ze turystyka musiala byc baaarrrdzo szybka :D Skoro Dadeq "odpadł", to dobrze ze ja w tym czasie robilem rozne mniej lub bardziej dziwne rzeczy na placu przy Renku 8) bo z pewnoscia zamykalbym tyly...
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Ruffik ta turystyka odbywała się w niedzielę a szkoła Suzuki na Renku jak dobrze kojarzę była w sobotę no chyba że indywidualnie się podszkalałeś :P :P

Little Pablo zawsze możemy zamykać i nie tylko peleton np budziki na sprzętach możemy zamknąć :lol: :lol:
pozdrawiam
:twisted: :twisted: :twisted:
Zablokowany