Może kawa w Ostrzycach ?

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Frycu dotarł...? No to wreszcie będzie turystycznie :) Pożyjemy - zobaczymy ile te szeset warte :)

A swoją drogą nie znam narzecza którym się posługujecie :) Więc i nie gadam wiecej...
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

Co to do za przeklenstwa Panowie?;)
Cziton sie pojawil i posypalo sie ... i w dodatku jakies klamstwa ze niby ja jako plecak;))pfffff
Dobrze ze to juz jutro!
Bo nie moge sie doczekac tej waszej ostrej jazdy :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

No normalnie odezwę się . Co wy tutaj w tym wątku tak krzaczycie , slownik z ubogi ? 1,4 ; 1,6 ; 1,8 ....... a co to spalanie przy waszej jeździe ? No bo przecież nie mnożyć chyba tego x100 km/h ??? Może z jakiegoś urwiska lecieliście ? Eeee ... Oczy będę miał na zapałki ale muszę to zobaczyć . I zeby nie bylo że kucyków więcej to prawdopodobnie będę z "hamulcem" .

Pozdrawiam
AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

No prosze, teraz już wiemy co robić by AdamaOsa wyciągnac na jazdę.
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Teraz to juz jestem pewny na 100%, ze nie odpuszcze sobie tej dzisiejszej jazdy 8) po tulu szumnych zapowiedziach to czuje, ze dzis sie bedzie sporo dzialo :D

PS. Seta jako plecak ?? To trzeba zobaczyc !!
dadeq

Post autor: dadeq »

bede spowalniac...40 km/h nie przekroczycie ;)
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Mija dziś tydzień jak odebrałem sprzęta, no i dziś był przeglad na tysiąc km, olej i filtr nowy więc można spokojnie jechac na kawę. :)
:twisted: :twisted: :twisted:
KOMIN

Post autor: KOMIN »

zapowiada sie tak fajnie a ja do 20.30 w PRACY :cry: :cry:
Yaro

Post autor: Yaro »

Trudno nie wejsc w tak poj......ane towarzystwo :D , o 20 w Chwaszczynie, Komin może prysniesz z pracy to bede miał z kim pojezdzic, bo to banda porypańców :lol: , na wszelki wypadek wezme "plecak", Yaro
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

No i sobie kurna posmigaliscie.....ja niestety daleko od swojej Suzi :( ale w weekend bede nadrabial zaleglosci :D
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
dadeq

Post autor: dadeq »

no posmigali..200 km nabite i calkiem niezla grupa sie zebrala - 13 maszyn dawno nie bylo.

nie chce nic mowic ale Cztion lubi norki ;)

powiem Wam, ze Bandziorek solo sie lepeij spisywal - ten amorek mnie doprowadzi do
no ale juz stoi w garazu

Dzieki Piotras za przejecie na poklad plecaczka ;)


p.s. ciekawe kiedy nam wladza zamknie temat ;)
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

To zanim zamkną - towarzycho super, jak zawsze... Pogoda sie udała, wypadzic rewelacja... Pozdrawiamy wszystkich serdecznie

Ola i Pablo
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

Wypadzik zajebisty! Ekipa coraz mocniejsza!
Dzieki Wielkie tym co mnie wozili :!:
POMORZE RULES!!!!!!

PS Podziw dla wszystkich plecaczkow...WY to macie !!!........i mam nadzieje ze to byl moj ostatni raz bez wpływu na prędkość jednoslada :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Yaro

Post autor: Yaro »

TOŻ TO W PALE SIE NIE MIEŚCI
TOŻ TO JAJA SA Z POGRZEBU
ŻEBY SZLAJAĆ SIE PO NOCY
WŚRÓD TAKICH ....

dzieki za smiganko, teraz niestety 2 tyg kajaki BRDĄ ale jak tylko wróce i bedzie okazja, zawsze Was będę opżniał, no chyba że zdejmę "plecak".
Niech MOC będzie z Wami. Yaro
Ruffik

Post autor: Ruffik »

POMORZE RULES !! !! !!

Z kazdym wypadem jest nas coraz wiecej i to jest świetne, smiganko zajebiste i powrot nawet o calkiem przyzwoitej godzinie, zdarzylem wrocic przed moja starą 8)

Pozdrawiam i do zobaczenia :P

PS. Osa mam nadzieje, ze sie wyspales 8)
Zablokowany