meeting

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

rookie

meeting

Post autor: rookie »

witam,

pogoda straszna, ale kiedys musi sie skonczyc (podobnie jak ostatnie upaly), moze zorganizlowalibysmy jakies kujawsko-pomorskie spotkanie.
wiem, ze ciezko o wolne terminy, kazdy z nas ma jakies zajecia, ale moze przy pewnym wysilku udaloby nam sie spotkac.
nie bylo mi dane poznac jeszcze nawet wszystkich z BS Bydgoszcz, nie mowiac juz o kuj-pom. Poza Gregiem of course.
Czekam na feedback'a............

Panie, Panowie, jesli bedzie jakis odzew pomyslimy nad data i miejscem.

Pozdr
rookie
greg

Post autor: greg »

witam ja jestem jak najbardziej za!!moze bysmy kiedys jak nam sie uda zebrac do kupy odwiedzili Kropka,co Wy na to?
odrazu mowie ze przyszly weekend(11,12,13VIII) u mnie odpada bo jade na wesele kuzyna..jezli ktos wie kiedy Kropek bedzie w bydzi i czy dalob y rade sie z nim spotkac dajcie znac!!a poniej jakies smiganie :) zapraszam do Toronto !!
tylko na ulice a nie polzec Rookie ;)
pzdr!
rookie

Post autor: rookie »

Rozmawialem dzis z Kropkiem i sam zaproponowal taki meeting, jak bedzie juz w bydgoszczy. Kropek ma sie niezle, ale operacje reki bedzie mial jutro, wiec na spotkanko w pelnym skladzie poczekamy chwile.

ja czekam na info od was z wolnymi, mozliwymi datami.

heja
rookie
malybdg

Post autor: malybdg »

Bardzo się cieszę.
W końcu może bedzie mi dane spotkać sie z Wami (do tej pory los nie był łaskawy).
Podajcie jakieś terminy, by sie ułożyć.

Pzdr
Przemo
rookie

Post autor: rookie »

proponuje spisac siepien na straty.
kropek na pewno nie da rady w tym miesiacu.
wiekszosc jest tez na wakacjach, wyjazdach itp.
ja rowniez planuje kilka dni wolnego.
we wrzesniu wszysyscy powinnismy byc na miejscu.
1,2,3,
8,9,10 itp

to piatek , sobota, niedziela moze juz planujmy nasze kalendarze na te dni ???
warto w koncu sie spotkac..........
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Jak najbardziej jestem za! więc może we wrześniu byśmy odwiedzili braci z pomorskiego, wyskoczyli na na proponowaną wycieczkę na kaszuby?? A teraz w sierpniu jak byśmy z bracholem jakiegoś spontana organizowali to się odezwiemy na kom. ;) Na to samo liczę z Waszej strony!
Mały...podaj jakiś kontakt do siebie to Ciebie też poinformujemy!
kom. 796 090 896


GMINA
malybdg

Post autor: malybdg »

24H 508335484 ;)
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

więc jest termin wspólnego śmigu, najprawdopodobniej w strony pałuk! Mianowicie sobota godzina 14.00 na śniadeckich koło shift'u czyli u bartsa. Do zobaczenia!! :twisted:
aha narazie jest nas trójka: Barts, Marcin i ja. Piszcie kogo mozemy się spodziewać!
Pozdro!
kom. 796 090 896


GMINA
rookie

Post autor: rookie »

chyba mnie tez.
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

napiszcie czy planujecie podjechać w okolice Kropka i jakies małe spotkanie z nim, ja mam wesele w sobote i muszę byc we Włocławku na 18.00 ale chetnie na kilka godzin podjadę do Bydzi i chcialbym zobaczyć Kropka.
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Więc kropek nie da rady się jutro z nami spotkać tak mówił barts bo się z nim dzisiaj widział. Myślimy wstąpić do janowca wlkp. po moją lubą i stamtąd śmignąć do lubostronia usiąść, napić się czegoś i pogadać...
kom. 796 090 896


GMINA
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6434
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witajcie po długim niebycie!
Jeżeli chodzi o czas dla braci znajdzie się zawsze może nie w takim wymiarze jak bym chciał, ale np: kawkę w MC Donald'dzie zawsze możemy wysączyć. Podajcie jutrzejszą godzinę startu z Bydgoszczy wliczcie w to kawkę w Mc Donaldzie i widzimy się jutro!
Czekam na konkretną godz. spotkania.
Pozdro for all !
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

W takim razie spotykamy się o 14.00 koło MC na wyzynach! Wypijemy kawkę, pogadamy z Kropkiem i w drogę;) Raff jak nie wiesz jak dojechać to daj znać ktoś Ci wytłumaczy albo wyjedzie po Ciebie.. To jest na ulicy Wojska Polskiego 14 koło stacji shella. Kto tego nie przeczyta a przyjedzie z Bartkiem i też będzie dobrze! :twisted:
Pozdro!!
kom. 796 090 896


GMINA
malybdg

Post autor: malybdg »

Cześć
Jutro postaram się być, byle pogoda dopisała ;)

Pozdrawiam
miecznik

Post autor: miecznik »

na 1,2,3 wrzesnia zapraszam do Koła na zlot + "Koło Bluesa Festival". Będzie się działo, więc niech bractwo i siostrzeństwo termin sobie zaklepie
ODPOWIEDZ