meeting

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

no i dałem ciała :(
po pierwszej odpowiedzi Bidzia juz nie zagladałem na forum, dopiero dziś jak już jest "po obiedzie"...
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
martino

Post autor: martino »

Wypadzik był udany 8) , Dzisiaj juz znowu pogoda sie sss...sepsuła.... :( Mam nadzieje ze moze jescze cos tam w sierpniu sie uda zorganizowac i pogoda pozwoli.. Tak więc moj pierwszy wypadzic z bracmi zaliczony pozdroffffki dla wszytskich i do nastepnego.... :D
rookie

Post autor: rookie »

bylo naprawde fajnie.............
czekam na wiecej i lepsza pogode !!!

Kropek sypal radami w okolo, ale to stary wyjadacz wiec lepiej go sluchac...
Dobrze ze jest z Bracmi w Bydgoszczy !!!

pozdro
rookie
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Sam wypadzik był piii udany, przede wszystkim pogoda nam dopisała, trochę prędkość przelotowa mogła by się zwiększyć na te 120-130km/h Ale niech się nowi Bracia wprawiają i tym specjlnie nie przejmują;) Pomału nabierzecie wprawy a pewnie w przyszłym sezonie nie będe mógł za Wami nadązyć. Co do fotek to rookie i mały napiszcie mi adresy na priv albo gg.
Pozdro i do następnego, być moze w większy sqadzie!! :twisted:

PS: Podziękowania dla Darka i Kropka za obecność! Darek mam nadzieję że następnym razem będziesz mógł się z nami wybrać!
kom. 796 090 896


GMINA
malybdg

Post autor: malybdg »

Jako zielony (chwilami też ze strachu) nowicjusz, bardzo dziękuję starszym braciom za wyrozumiałość. Nie nauczyłem się tyle jeżdżąc 3 miesiące po mieście, co na tym jednym wyjeździe (np."przeciwskręt"), super!
Byłoby super pojeździć tak częściej.

Pozdrawiam
Przemo
rookie

Post autor: rookie »

maly !

podaj namiary do siebie. maila lub gg
romans

spotkanie

Post autor: romans »

Witam, szukam chetnych na przejażdzkę. w poprzednim wcieleniu proponowałem wrzesien, dziką plaże . Moge sprawdzić cenniki, powinno być przystępnie. Kto za?
ODPOWIEDZ