Sezon trwa...

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Pogoda byla b. przyjemna :D
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
greg

Post autor: greg »

osatatnie 3 dni intensywniena moto,a dzis to chyba jakies znajome sprzeciki widzialem na grudziadzkiej (ok15:30) :) smignal zielony gs'ik i czerwony bandzio :) czyzby to grass i luigi? :) pozdrawiam
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Dokładnie, od razu wiedziałem, że to Ty ....
My też ostatnie 3 dni na 2oo ..... i miejmy nadzieję, że to nie ostatnie 3 dni w tym sezonie :wink:
Pozdrawiam również serdecznie :beer:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

Czytalem wasze posty pare dni temu i zdecydowalem wytargac, moto wstawic ako i posmigac olejaczkiem moim kochanym. troche dluzej sie silnik rozgrzewa, oponki i szybko stygnie, ale pozatym to .... :twisted: :twisted: :twisted:


SUper bylo. bez sensu tak szybko skonczylem sezon. Jeszcze bede jezdzil dopuki snieg na stale do nas nie zawita. :D

Ostatnio widuje czasem na trasie szubinska w strone poznania jakiegos suzuki nakeda srebrnego z dwoma wydechami, to ktos od nas? Widzialem go dzis za bialymi blotami w strone szubina.

Do zobczenia na trasie.
Grass

Post autor: Grass »

Prawidłowe nawrócenie, mateusz78 8)

Pogoda sprzyja, a w weekend ma nawet rozpieszczać podobno. Pewnie wszyscy to wykorzystają :)
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

No i posmigalem sobie wczoraj po pracy czyli w czwartek. Troche jezdzilem za miastem - w lasch slisko jak diabli na zakretach, ale troche dodatkowych wrazen nie zaszkodzi - a tak ogolnie to sucho. :) Widzialem nawet w miescie na grunwaldzkiej jednego motocykliste na Aprili 50. :)

Bylo moze +6oC ale nie czuc tego. Zrobilem ze 100km i pognalem do domu. Bylo suuuper. :) Ludzie patrzyli jak na wariata. :) Na chopperrku to pewnie zsiadajac z moto zachowalbym ksztalt jaki mialem siedzac, ale na Fce z owiewkami jest cieplo. Zmarzly mi tylko palce u rak, ale nic czego mala czarna nie zalatwi. Choc blond tez moze byc.
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Sezon w tym roku jest bardzo długi, nadal da się jeździć :) Ja cały czas na wydział śmigam na moto :) ale dzisiejsza mgła dała się trochę we znaki, zimno, mokro, ślisk i na dokładkę odrazu po wyjeździe z domu szyba w kasku mi od środka zaparowała to sobie uchyliłem, a jako że jeżdżę w okularach to zaraz miałem całe okulary pokryte małymi kropelkami wody. Ale dało rady dojechać w jednym kawałku :D z widocznością prawie zerową.
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

Kup sobie soczewki kontaktowe. Miesieczne EYEYE kosztuja 10pln za sztuke. Nie ma porownania. Okulary przeszkadzaja w kasku, ograniczaja widocznosc i paruja. :) Ja jezdze tylko w soczewkach i nie wyobrazam sobie inaczej. Pozatym w soczewkach jak uchylisz szybke nie czuc na oczach pedu powietrza. :)
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

hehe jasne że sezon TRWA!!! Wczoraj z marcinem zrobiliśmy prawie 200km trasę do rodzinki na impreze pod piłe i wieczorkiem do domku. Jazda była przednia. Temp. i pogoda mioooodzio!! :twisted:

PS: nie chce nowego tematu otwierać, jedzie ktoś na motobazar do poznania w sobotę?
kom. 796 090 896


GMINA
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Mateusz78 soczewki jakiś czas temu testowałem. Ja sprawę jeżdżenie czy w okularach czy w soczekwach widzę zupełnie odmniennie niż Ty. Nie wyobrażam sobie jeżdżenia w soczewkach. Nie mogłem się do nich przekonać, przyzwyczaić, a w okularach- wyłączając takie piekne dni podczas, których rozsądnie oceniając sytuację nie powinno się w ogóle śmigać- wygodniej mi się jeździ. Zdecydowanie wole okulary:)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

Moze miales zle dobrane soczewki do rozmiaru oka? Zwykle wtedy soczewka sie przesuwa, mozna czuc dyskomfort etc.

A co do jezdzenia wczoraj to :shock: Bylo strasznie slisko i ta mgla... Nie odwazylbym sie. Za duze ryzyko :) Moze jutro bedzie ladniej, to posmigam.
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Bidziu pisze:Wczoraj z marcinem zrobiliśmy prawie 200km trasę?
My zrobilismy z Grass ponad 200km wycieczkę :wink:
W sobotę zresztą też śmigaliśmy i w tym tygodniu też pośmigamy :lol:
A pogoda ma ponoć być do połowy grudnia :lol:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

Bidziu co do wyjazdy do Poznania to nie polecam byłem 3.IX i bardzo sie rozczarowałem, praktycznie nic nie kupiłem, a Barts odradzał mi wyjazd. Bazar w Poznaniu ma tylko fajna reklamę i nic poza tym...
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

a z pogoda dalej lipa. mgla taka, ze drugiej strony ulicy nie widze. jutro tez mgla. moze w czwartek sie poprawi. chce jezdzic !!!


No dzis jest sroda i sobie pojezdzilem. Zrobilem ponad 100km. Za miastem lipa straszna. Slisko, mokro i mgla. Ale w miescie pieknie sucho i gdzieniegdzie mozna poodkrecac na prostych. A na wiosce obtrabilem kolesia w cheeroki. Chcial we mnie wjechac z podporzadkowanej. Zatrabilem i sie zatrzymal. Dobrze ze jechalem 40km/h. Byl zakret i moglo byc nie ciekawie. Wogole na wioskach pelno pulapek. Nie dosc, ze slisko, to miejscowi naworza gnoj na pole i przy okazji pokrywaja nim drogi. Powinna policja sie tym zajac i im pozabierac doplaty z uni za zasmiecanie drog. To zwykly skandal jest.
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

A ja dziś pod koniec sezonu pierwszą glebę zaliczyłem ... pochwale się, a co :lol: Na środku skrzyżowania przódł uciekł i ..... no cóż, bywa. W każdym razie straciłem napis SUZUKI na lewym deklu :D Ale jutro śmigam dalej :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Zablokowany