druga suczka

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

mikiet

druga suczka

Post autor: mikiet »

czesc wszystkim

temat nie bedzie chyba zbyt dlugi, prosze Was tylko o mała opinie:
co polecacie na drugi moto? zeszly sezon przejezdzilem GS500e, ten tez na nim przejezdze, bo super motocykl.
Ale tak sobie mysle i mysle... zbyt duzo kasy nie mam, prawie wszystko mam wtopione w motocykl, a dochodow nie mam.

GSX600F? chcialbym cos podobnego w miare do GS'a jesli chodzi o pozycje, z tym tylko ze troszke mocniejszego, wiadomo.

Jakbyscie mieli jakies inne pomysly, to napiszcie, prosze.
Zakup nowego motocykla jest odelgły, ale chcialem sie tylko spytac co było waszym drugim motocyklem i co byscie polecali mi:)

Pozdrawiam
karus

Post autor: karus »

Witam!
Ja mam takie same rozterki.
Chciałbym sv 650 s ale za mało kasiorku.
pozycja na bandicie mi nie przypadłą mi do gustu
a czajniczki moim zdaniem nie są zbyt urodziwe, te starsze roczniki oczywiście
choć z drugiej strony pozycja na czajniczku mi odpowiada i w sumie mocy
w sam raz moim zdaniem na drugie moto. troche cięzki ale myśle że da sie z tym uporać.
wiec tak sobie myśle że poki co posmigam na gsie troche w niego juz włożyłem i niewarto mi sprzedawać .
troche sie w wakacje popracuje moze cos wpadnie kasy i kupie sv.
bo kupować jakiegoś wyjechanego czjniczka za małą kase to nie ma sensu
lepiej jeździć zadbanym gsem.

Pozdrawiam gsowców co kombinuja jakby tu przesiąśc sie na coś mocniejszego : :wink:
mikiet

Post autor: mikiet »

Miło wiedziec ze ktos wie o czym mowie:) smutne co nie? a reszta co o tym sadzi?
Gost

Post autor: Gost »

Moje pierwsze moto, na którym jeżdżę to właśnie GSX600F, na początku wydawał się trochę ciężki (bo jest ciężki :lol: ) zwłaszcza jak ktoś nigdy wcześniej nie jeździł, ale jakoś się przyzwyczaiłem. Więc na 2 moto może byście rozejrzeli się za GSX750F, na pewno będzie mocniejszy :)
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam, ja zacząłem od GSXF 600 był to 93rok produkcji, przejeździłem nim w sumie sezon 2006 i może półtora miesiąca w sezonie 2005 bo niezłego dzwona zaliczyłem i sezon się zakończył, ale wyremontowałem i następny sezon już cały śmigał, zrobiłem nim jakieś 13 tyś km i wspominam to bardzo miło sympatycznie się nim jeździło i chodził bez zastrzeżeń, teraz śmigam na GSXR750 i też jestem zadowolony :lol:

Pozdrawiam :peace:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

tylko sie przejedz i zobacz czy Ci pasuje, bo na jajku sie "inaczej" skreca
znaczy jest, oczywiscie, mniej manewrowa (w rozumieniu sprawia wrazenie) od lzejszej GS, ale nie o to mi chodzi - w jaju jest cos takiego: "skreca troche, skreca troche, chlap" i latwo sie wywalic, szczegolnie na parkingu (jak czlowiek sie prowadzic nie naumial jeszcze)

powtarzalem to znajomemu, ale zrozumial co mam na mysli dopiero chyba u lakiernika :wink:

ogolnie jajo w pozycji i prowadzeniu sprawialo, jak dla mnie, wrazenie jak bym na troche mniejszej hayce jezdzil - kto co lubi

acha: miedzy 600 a 750 nie ma takiej roznicy w prowadzeniu zeby sie bac, jak poradzisz sobie na 600 to i 750 dasz rade, a 750 ma bardziej elastyczny silnik, wiec wybor miedzy 600 a 750 to imho tylko kwestia kieszeni a nie umiejetnosci
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

tak czytam i czytam i wiem jedno ja jestem chory na sv 650s i z mojego subiektywnego punktu widzenia to bedzie najlepsze moto :) no chyba ze koniecznie chcesz cos ala sport no to jajko jest konkurencja :P
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

kuchar pisze:chyba ze koniecznie chcesz cos ala sport no to jajko jest konkurencja :P
ke?
SV-S to supersport w porownaniu z turystycznym jajkiem :wink: (szczegolnie pozycja i wrazenia z jazdy)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
szajba

Post autor: szajba »

jajka to nie polecam nikomu miałem kiedyś i byłem zawiedziony
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 986
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

Ja wręcz przeciwnie, jeżdziłem jajkiem przez 5 sezonów i byłem z niego bardzo zadowolony. Poprostu trzeba sobie uświadomić swoje oczkiwania wobec motocykla i swoje preferencje jesli chodzi o styl jazdy.
Wtedy bedzie znacznie łatwiej dokonac wyboru
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Nowy motocykl co dalej ?

Post autor: daab »

Tak jak to zostało napisane już wyżej. Na początek trzeba określić styl i rodzaj jazdy oraz pozycje na motocyklu.
Naturalną drogą rozwoju dla GS 500 jest GSF 600, ta sama pozycja za kierownicą, ten sam styl jazdy i przeznaczenie motocykla.
Jeżeli bardziej w "sport" to wtedy GSX F 600 lub 750, bardziej sportowa pozycja inna kierownica, inaczej umieszczone podnóżki, ale osiągi podobne do GSF szczególnie w wersji 600.
Tak, więc dalej na wasze pytania są stawiane inne pytania, ale to wy musicie sobie najpierw na nie odpowiedzieć.
Zawsze można iść w zupełnie inną stronę i kupić np. VZ, VS :shock:
Co kto lubi?
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Tak jak napisał Daab. Ale można jeszcze pójść drogą od Gs-a do SV-ki a potem to już tylko GSX-Ra :D
Ale to wszysko zależy od ciebie, co lubisz i co cie kręci.
karus

Post autor: karus »

JarekNF :
Ale można jeszcze pójść drogą od Gs-a do SV-ki a potem to już tylko GSX-Ra

ooo właśnie tak Bracie :D
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

No jeszcze jako kierunkowskas służy nam kolega Cukier od GSa do Hayabusy !! Niestety, nie ma lekko pomimo podpowiedzi to każdy sam musi zdecydować o stylu w jakim będzie kontynuował swoją pasję.
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ