NIEDZIELA_aktualna

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Doris pisze: fajna maja papuge :D tylko szkoda ze nic nie chciala do Nas gadac :cry:
Bo trzeba ja bylo najpierw upic. Tak jak Omega w Ustroniu zrobila :lol:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

gratulacje dla Darka_Gixera za miejscówkę i dla mojej biednej Savażki, że nadążyła za Wami jakoś :)
ale po to mnie Darek namawiałeś do jazdy z Wami do końca, żeby mnie na Woli zostawić tak bez skrópułów :evil: miało być 100km/h tylko z jedynki chyba się dwójka zrobiła :?: :evil:

mimo to Dzięki za miłe towarzystwo w drodze i przy konsumpcji Wnętrzności Lucyfera :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
rookie

Post autor: rookie »

Hej.
Bezpiecznie w domu.
Dzieki wszystkim za przemile smiganie.
Do zobaczenia nastepntm razem...


Rookie
Kacal

Post autor: Kacal »

Ja i Darek jeszcze mała rundke trzasneli i ostatni sie rozjechalismy ...to moj pierwszy wypad z wami i bardzo miło było was poznac myslałem ze moim jajeczkiem nienadgonie za gsxr i sv ale jakos poszło ... do zobaczenia mam nadzieje ze pojade do czestochowy pozdrawiam
jaro

Post autor: jaro »

Mam nadzieję, że następnym razem będę lecieć na całej trasie, a nie tylko na jakiejś krótkiej zajawce do centrum :(
W sumie lepiej trochę niż nic :))
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

Wycieczka super
było "kilka metrów" fajnego asfaltu ....

a najważniejsze, że to była wycieczka zespołowa ......... szybsze maszynki czekały (jak trzeba) na słabsze .......... tak więc wszyscy generalnie w kupie jechaliśmy (to chyba była najmilsza rzecz)

chcę więcej takich wycieczek

pozdr
Gwizdek
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

ale po to mnie Darek namawiałeś do jazdy z Wami do końca, żeby mnie na Woli zostawić tak bez skrópułów :evil: miało być 100km/h tylko z jedynki chyba się dwójka zrobiła :?: :evil:

mimo to Dzięki za miłe towarzystwo w drodze i przy konsumpcji Wnętrzności Lucyfera :D
Sorry Qgel ale zdecydowała potrzeba błyskawicznego odholowania SV'ki Rybki do garażu. Następnym razem musimy ustalić wpierw miejsce docelowe na wypadek pogubienia się.

W każdym razie, moim zdaniem, i tak było na medal (srebrny :-))
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Spoko spoko Darek, było naprawdę OK, jak napisał Gwizdek, oby częściej takie wypady (zastanawiam się na szybszym moto :wink: mam rozterkę teraz :wink:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
rookie

Post autor: rookie »

na 2008 Suzki zapowiedzialo nowa Savage.
Plastikową, wiec będzie lżejsza :)

i jak kolego. 150 km/ h



rookie
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

qgel pisze: mam rozterkę teraz
jak chcesz sie poswiece i dam Ci sie przejechac na swoim, bierz póki mi rozum do glosu nie dotarl :lol:

chociaz tkai skok to moze byc za duzy szok :roll:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

Ja tez juz na swoim. Musialem do Legionowa poleciec kwiatki podlac, rybom dolac i ze skrzynki na listy korespondencje odebrac, bo mieszkania pilnuje :wink: Dobrze ze woda z nieba nie spadla :D Dziekuje za wspolna jazde, konkret trasa, fajne jadlo(pilem tylko kawke ale wygladalo smakowicie)
Pozdrawiam...do nastepnego posmigania :lol:
xoner

Post autor: xoner »

hello wszystkim

milo bylo dzis sie z wami na chwilke zobaczyc i wspolnie kawalek "bryknac" w plejadzie nastu maszyn :)

Zrobilem sobie "okienko" na uczelni :) pojechalem w nowe klocki, swieczki i filterki sie zaopatrzyc - teraz powinno byc jeszcze fajniej ;P

Tak wiec do nastepnego razu ...;)

pzdr
Lukasz
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

:D Ladna ekipa sie zebrala :D dzieki za mile smiganko :D
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Ale mnie normalnie zżera, ech..... Zazdroszczę Wam tej eskapady! I w dodatku taka piękna pogoda.....
Jest godzina prawie 00.00 a ja dopiero dotarłam do domu z roboty :( Ale przynajmniej się opłaciło posiedzieć w niedzielę w robocie :twisted: Chyba postawię Wam piwo :twisted:
Mam nadzieję, że następne śmiganie już zaliczę :)
Do zobaczenia w środę!
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
ODPOWIEDZ