GSXR 1000 - wpiecie do instalacji elektrycznej

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: AdamOSA »

No właśnie KrzYsiO - (przed przetwornicą a nie za)Ty wiesz inni może nie . Co do żarówki postojowej ...jest takie położenie kluczuka ON,OFF,Blokada i włączone postojowe z zapiętą blokadą ( na pewno nie we wszystkich moto ale chyba w R jest) . No i mamy sytuację że moto stoi z zapiętą blokadą , włączonymi postojowymi i .....wyświetlaczem biegów . Zaraz pewnie będą głosy że ja z tego nie korzystam :) ale trzeba pamiętać że tak może być .

Ale nic mnie tak nie rozbroiło jak tekst Emila " do instalacji wpinamy się równolegle a nie szeregowo " - kurcze na to nie wpadłem :D .Normalnie z rana poprawiłeś mi humor .

Emil wpisz dla pokoleń jaki kolor kabla wyniuchałeś i lokalizacje .

Pozdrawiam
AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

AdamOSA pisze:Emil wpisz dla pokoleń jaki kolor kabla wyniuchałeś i lokalizacje .
"świeczka" pozycyjnych: brązowy plus, wrzucilem kable na bok miedzy blaszka zarowki a guma.. dziala ;)

ogólnie co przegladalem schematy to czarny z bialym paskiem to zwykle masa a brazowy to raczej wszedzie plus
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ