GSF 600 z 2001 r - Układ napędowy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

cypis

GSF 600 z 2001 r - Układ napędowy

Post autor: cypis »

Muszę wymienić łańcuch napędowy ( z D.I.D.-a ) i zębatki ( pewnie z JT )ale nie wiem jakie są seryjnie montowane (ilość zębów na zębatkach, ilość ogniw w łańcuchu ) bo różnie jest napisane. Jeżeli ktoś ma dostęp do np książki serwisowej albo wie z innego zródła to byłbym naprawde szczęśliwy gdyby odpisał. No i nie wiem czy wymienić go samemu ( nie mam zakuwarki ) czy podskoczyc do jakiegoś warsztatu więc prośba do Braci z moich okolic o polecenie jakiegoś warsztatu np. z Częstochowy
Pozdrawiam
pirat!

Post autor: pirat! »

sprawwdz na sklepach internetowych m-a czy tam scigacz, do danego modelu bedziesz mial dane. na allegro tez mozna trafic zestaw jak piszez did wzmocniony + jT za 499. ja taki wlasnie zakupilem. wymiana w serwisie, zakuwany specjalnym przyrzadem a nie mlotkami :)
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1717
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Układ napędowy Bandit 600 z 2001 r

Post autor: Jacek »

Bandit 600 47/15
Bandit 1200 45/15

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: AdamOSA »

Tak jak wyżej 15 / 47 zębów

Oryginalnie łańcuch RK model RK50MFOZ1
(po 2003 wzmocniony RKFS50MFOZ1 )

Liczba ogniw 112

Jeżeli jest do zakucia nie polecam domowych sposobów .
Serwisu nie polecę z racji lokalizacji :wink:

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
ODPOWIEDZ