Puchar GSX-R 2008 dyskusje ogolne

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: daab »

Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: figer »

Niezle sie Sligier rozbrykal - 1,44,7 - 3 sekundy przed nastepnym.
No ale skoro na SV schodzil ponizej 1,55.
ObrazekObrazek
jaro

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: jaro »

Żeby nie było to i ja pozwolę sobie kilka słów komentarza dorzucić.
Piątkowe treningi i kwalifikacje były całkiem przyjemne. Z racji tego, że po raz pierwszy w tym sezonie siedziałem na moto :( czas 1:52 (regularnie) uważam za spory sukces. Kwalifikacje w sobotę i czas 1:48,8 to moja życiówka :) - najważniejsze, że taki czas osiągnąłem bez szczególnego napinania się, a jedynie przy wcieleniu w życie kilku uwag, omówionych między innymi z chłopakami z LCRT.
Apetyt na niedzielę był duży oficjalnie mówiłem o 1:47, ale tak naprawdę myślałem o 1:46 - myślę, że było w zasięgu ręki. Niestety podczas niedzielnej rozgrzewki, zagotował się mi motocykl. Sprawne oko !! nieocenionego CZITONA !! zauważyło olej w zbiorniczku wyrównawczym i mleko w silniku :(.

Tak więc w czasie wyścigu mogłem tylko nosić koce i podawać napoje. Mam nadzieję, że w przyszły weekend będzie znacznie lepiej. W tej chwili moto w PP i czeka na naprawę.

Oficjalne wyniki z obu treningów i wyścigu (http://www.chronopn.neostrada.pl/SUZ_08_1.HTM).
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: Emil »

tylu fotografow bylo a linka do fot ani jednego nie widze :angry_smile:

kto tam cos ode mnie chcial to sie przypominac PW bo niestety nie bardzo zapamietalem (ktos chcial szablon tła na pewno, tylko nie pamietam kto) - z reszta osoby ktore meczyly jakimis pierdolami zawodnikow przed wyscigiem powinny same sie domyslic ze nikt tego nie zapamieta :lol:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
rookie

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: rookie »

relacja z 2 rundy i fotki z wyścigów pucharu tutaj (sa tez nasze chłopaki).
http://motormax.pl/?dzial=1&nr=521

dali radę, a praca zespołu była wyśmienita. team service manager Cziton dawał rade.
pomoc niósł również Speed Jan (Jean).

brawo, bo są pierwsze punkty !!!
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: powell »

Trochę zdjęć z wyścigów (a właściwie ze względu na zbyt krótki obiektyw - głownie z okolic toru ;))

http://gallery.e-lukas.com/thumbnails.php?album=60

Dzięki za możliwość poczucia chociaż przez chwilę tej atmosfery. Było super!
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
rookie

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: rookie »

HUBE, co z twoimi fotami??
wystaw je gdzies - FTP, BS !!!
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: Emil »

Lejdis end Dżentelmen!
Nasz BS Team powiekszyl sie o nowego (jak zawsze zaj*) zawodnika - witamy juranda w szeregach :jumpie:

przypominam rowniez, ze najblizsza runda juz 12-13 lipca (runda podwójna) :twisted:
szczegolowy harmonogram IV rundy MMP dostepny http://aw.poznan.pl/imprezy2008/2008071 ... nogram.pdf

jednoczesnie wszystkich, ktorzy by chcieli wystartowac np. w pretendentach informuje o kolejnym (wlasnie zauwazylem) zaostrzeniu ze strony organizatorow http://aw.poznan.pl/imprezy2008/200807lekarz/index.html - konieczne wykonanie pelnych badan lekarskich
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
luzik
Plecak BSB
Plecak BSB
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: luzik »

Emil pisze:Lejdis end Dżentelmen!
Nasz BS Team powiekszyl sie o nowego (jak zawsze zaj*) zawodnika - witamy juranda w szeregach :jumpie:
Nie no ..myslalem ze akcja taka bedzie ...ale gdzies dopiero na przyszly sezon a tu Ci saprajs :D ..szacun i powodzenia !
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
rookie

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: rookie »

Emil pisze:Lejdis end Dżentelmen!
Nasz BS Team powiekszyl sie o nowego (jak zawsze zaj*) zawodnika - witamy juranda w szeregach :jumpie:
Emil, ale Jurand będzie startował na torze?
Myślałem, że już nie powiększą liczby zawodników.
Jak to jest z Grandysami?

Pozdro
rookie
GrudiLee

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: GrudiLee »

Siema,

czy ktoś wybiera się w roli kibica Teamu BS do Poznania ????

Pozdrawiam
grudi
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: Emil »

rookie pisze: Emil, ale Jurand będzie startował na torze?
Myślałem, że już nie powiększą liczby zawodników.
Jak to jest z Grandysami?
sa rozne klasy - jurand na razie w pretendentach, chociaz pewnie niedlugo spokojnie w rookie bedzie wszystkich objezdzal :peace: :)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
rookie

Re: Puchar GSX-R dyskusje ogolne

Post autor: rookie »

faktycznie.
myslalem, ze masz na mysli puchar gsxr i sie zdziwilem troszku.

ja sie wybieram do poznania.
rookie

SUKCES BS !!!

Post autor: rookie »

Miło mi zakomunikować, że w dzisiejszym wyścigu klasy Pretendent, nasz brat i członek teamu BS Adam OSA Osiński zdobył drugie miejsce, do końca walcząc o to najwyższe trofeum z rywalem jadącym na litrze. Adam pojechał rewelacyjnie już wczoraj, w kwalifikacjach uzyskując pierwszy rząd. Co ważniejsze schodząc z czasem poniżej 1.50.000. A dzisiaj podczas wyścigu było jeszcze lepiej - 1.47.??? Najważniejsze, że jest to powtarzalny wynik (również w wyścigu). Dla mnie rewelka.

Jurand - dzisiaj po raz pierwszy wystartował w wyścigu na torze Poznań. I trzeba przyznać, że był to udany debiut. Jurand "łyknął" dwóch lub trzech rywali i miał ochotę na więcej. Niestety skutecznie i dość nieobliczalnie blokował go jeden z przeciwników.

Na koniec dodam, że byłem pod wrażeniem pracy całego zespołu, który pracował na wspólny sukces. To bardzo fajnie. CZITON jest gwiazdą wśród mechaników i już ma cały worek ofert od konkurencji, ale on nie odejdzie. Kupimy więcej Red Bulli :)
Na ostatnią rundę, która odbędzie się na początku sierpnia, BS musi się stawić w większym gronie i kibicować chłopakom!!!
W tym miejscu chciałbym prosić dyktatorów o udostępnienie na tę imprezę banera, który zawiśnie w naszym boxie.


O całym weekendzie na torze poznań od jutra także na http://www.motormax.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn, 14 lip 2008, 12:33 przez rookie, łącznie zmieniany 1 raz.
isowiec

Re: SUKCES BS !!!

Post autor: isowiec »

--- Mod.: (zasluzone) gratulajce od roznych osob (oczywiscie przede wszystkim dla Czitona ;) )---

(gratrulacje zawsze mile widziane, ale spam bedzie kasowany po pewnym czasie :) )
ODPOWIEDZ