1 czerwca - Kiełczów

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

RadekM

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: RadekM »

tam zaraz ciężko, każdy weźmie karabin na plecy i heja!!

albo takie olstra sobie sprokurujemy, czy cóś :D

ale serio - jeśli tylko o te repliki chodzi to dalibyśmy radę pomóc - przemyśl Pushkin - tak bez motoru...?
gregs
The Real One
The Real One
Posty: 169
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 18:21
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: gregs »

Mam nadzieję się zjawić na moto. A żonka przyjedzie :auto:
Garth

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Garth »

puszkin zawsze mozemy do Ciebie podjechac po te karabiny. ja wezme jeden na plecy, nikon drugi, Ty trzeci i jakos damy rade. osprzet czyli jakies tarcze tez bedziesz bral? ja mam dosc pojemne kufry, wiec dalibysmy rade.
a jesli chodzi o spotkanie, to ja bym preferowal godzine 12, to wtedy bym zdarzyl zachaczyc o rocznice mojego kuzyna. msza jest o 10 do 11 wiec na 12 bym zdazyl pod korone. a i nie ma sensu zbyt wczesnie tam jechac i smarzyc sie na sloncu. przynajmniej tak mi sie wydaje. mysle ze dzis wieczor konkrety trzeba ustalic. ode mnie najprawdopodobniej nikogo nie bedzie, bo sie wszyscy porozjezdzali. :( jedynie moglby AUTSIDER, ale on jakos nie zajmuje stanowiska w tej sprawie, wiec nie wiem.
aha, koszulki sa oczywiscie gotowe. :)

grags podoba mi sie Wasza postawa. ja mam mala rodzinke wiec na moto, a Ci co maja wieksze mogliby przeciez samochodem dojechac. przeciez to festyn rodzinny wkoncu.
RadekM

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: RadekM »

Ja też jestem za 12 raczej, Pushkin jaka decyzja?
Garth

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Garth »

jest w pol do pierwszej w nocy, decyzji brak. w takim wypadku ja podejmuje decyzje ze spotykamy sie o 12 na orlenie naprzeciw korony. nie wiem ile mi zajmie przedarcie sie przez wroclaw, wiec w razie jakby co to czekajcie na nas. wole uprzedzic, ze mozemy sie troszke spoznic. do 15 napewno dojedziemy na miejsce.
jesli jednak Dawid zdecyduje sie jechac na moto, to niech napisze smsa, to najpierw zajedziemy do niego po karabiny czy co on tam jeszcze ma wziac. jest szansa ze przyjedzie ze mna jeszcze dwa moto.
do zobaczenia o 12 na orlenie.
RadekM

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: RadekM »

Ok, ja będę we dwa motory, jak trzeba gdzieś podjechać dajcie znać - 501 458 858 (chętnie z karabinem pojeżdżę :D )

Pushkin - może opisz dojazd na wszelki wypadek - gdyby ktoś miał dołączyć później?
gregs
The Real One
The Real One
Posty: 169
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 18:21
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: gregs »

Mam nadzieję, że wszystko aktualne, bo na PW tez nie dostalem odpowiedzi od Pushkina. Jeśli mielibyście problem z dojazdem, to mój tel. kom. jest w podpisie. C U.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

Pushkin miał problem z dostępem do komputera. Tak więc spotkanie przeniesione na 12. Właśnie biorę telefon i zaczynam dzwonić. Do zobaczenia już wkrótce.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
RadekM

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: RadekM »

No Dawid, gratulacje dla Was obojga - mimo przeciwności i generalnie wiatru w oczy daliście radę wszystko zorganizować i spiąć.

Nawet Bogdi był :o (chociaż aparat to jednak taki malutki miał tylko... :wink: )

Fajnie było, nic wielkiego w gruncie rzeczy ale parę dzieciaków miało frajdę wielką, a parę berbeci fajne zdjęcia.

A'propos zdjęć - mam nadzieję otrzymać jakieś zdjęcia z tych wszystkich wspaniałych obiektywów, które nas śledziły :wink:

dzięki i pozdrawiam wszystkich (od Piersa też)
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

"Dziękuję, że byliście(...)" - takiego SMS'a otrzymałem wieczorem od Andrzeja - i wydaje mi się, że to mówi wszystko - prosto zwięźle i trafnie.
Kolejny raz uało nam się sprawić radość tym, którzy nie zasługują na smutek, i wszystko to pod banderą BS.
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za te wspaniałe chwile, a do moich podziękowań dołącza się także pewne grono Kiełczowian: http://www.pushkin.pl/Galerie/Kielczow0 ... 062008.jpg

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Garth

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Garth »

warto bylo.
gregs
The Real One
The Real One
Posty: 169
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 18:21
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: gregs »

Pewnie, że było warto! No i warto podziękować Pushkinowi, który świetnie wszystko zorganizował. Nawet moja i Wojtka historia z policją niczego nie zepsuła :roll: Raz jeszcze dzieki dla Was za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.

PS Aśka też dziękuje i pozdrawia :D
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Lord_Nicon »

Witam...

Oczywiście, dzień uznajemy za bardzo udany. Ja i Aneta również dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę i rewelacyjnie spędzony czas....

O mały włos, a by nasz dwójka z przyczyn wyższych nie dojechała do Kiełczowa. Więc, chciałbym również bardzo podziekować Garthowi i Agnieszce za sprawne dowiezienie nam kluczyków od garażu :) (które w jakiś przedziwny sposób dojechały!!! ale niestety same do Kiełczowa)... Pushkinowi i wszystkim pozostałym dziękuję za skoordynowanie i zaplanowanie całej akcji ich dostarczenia :)...

Taka sytuacja, pokazuje jak bardzo można liczyć na Braciszków i Siostrzyczki :D:D...


Dzięki i pozdrawiam...

Nicon & Valerka
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

Trochę późno, ale... lepiej niż wcale :)
Sorki, że fotki "surowe" ale z czasem ostatnio krucho.
Fotorelacja tutaj: http://www.pushkin.pl/Galerie/Kielczow0 ... 62008.html

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Lord_Nicon »

Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
ODPOWIEDZ