Ej sztywniaki :) !!!!

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Ej sztywniaki :) !!!!

Post autor: Neon »

W przyszly weekend tj 27 lub 28 sierpnia w Toruniu sa wyscigi na 1/4 mili. Wszytko moto :twisted: . Jesli jest ktos chetny to zapraszam. Glinka i paru odemnie z wioski jedzie na 100% No i ja tez oczywiscie :D . Ale jak ktos ma ochote jechac to dawac znac to pogonimy duza grupa ludzi :beer: :)

Pozdrawiam :angry_smile:
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Sheemano :)
Taki jest problem, otoz chcac zapic na zakonczeniu sezonu musial bym tam jakos dojechac. Ale jak zapewne Wam wiadomo moja piii nie daje juz rady <bidulka> i jesli kotos chcialby jechac furmana to sie chetnie podlacze. Dajcie znac bo nie wiem czy patrzec na pociagi.

Pozdro i dozoba w Bravo wyczytalem ze to jest trendy text

Nara :>
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
panika

Post autor: panika »

Witam Ja jeśli pojadę to motorkiem Chyba że będzie pogoda do du... albo sprzedam sprzęt Musimy się spotkać i pogadać na temat zakończenia sezonu A na marginesie zlotu w Kazimierzu ponoć niema :( :( :( Biedny ten nasz Konin Tylu motocyklistow a niema kto tym zażadzić Neon zakatowaleś swoją ukochaną katanke????Niegrzeczny chlopczyk!!!!!
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

No tak jakos wyszlo, ze moja kochana katanka pod naporem miesni mojego nadgarstka sie grzeje, nie wiem o co chodzi, bo olej jest, nie cieknie. A po kilku zapieciach na "czerwonym" ma juz problemy z utrzymaniem obrotow i ogolnie gasnie, nie mozna jej odpalic. To chyba juz jest koniec. Nawet zawiecha sie "popsula" :)
A co do Kazimierza to prawda, zlotu ni ma :( . Podobno brak srodkow.
Wiec jak chcesz to mozemy sie gdzies ustawic i pogadac. Bo ja na bank moto ni pojade.

Pozdrawiam
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
panika

Post autor: panika »

Masz dwa wyjścia Kupujesz inny silnik albo sprzedajesz moto za bezcen Najpierw udaj się do magika Sylwka on postawi trafną diagnoze Do zobaczenia przyjacielu
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Ej do ch..ja psa, co robimy. Czy ktos jedzie na zakonczenie ? HALO
Bo ja mam taki problem ze bym musial jechac z kims !! Termin na wplate mija jutro, wiec czy w ogole cos robicie ?

Pozdro.
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Hugo

Post autor: Hugo »

Pewnie ze robimy!!

Jedziemy na spotkanie BS :D

Wiesz jak byś podzwonił troszke po ludkach to byś moze sie czegos dowiedział :wink:

Ja nie jade na moto bo zostaje w Wawie do końca miesiaca.

Pozdro hej
panika

Post autor: panika »

Witam Ja jeszcze walcze o wolne i mam wątpliwości czy dostanę wolne Jestem jednak dobej myśli Do zobaczenia Panika
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

witam, a mozecie podwiedziec gdzie dokaldnie jest to zakonczenie sezonu ???
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
jaca

Post autor: jaca »

witay meyer,
czy przypadkiem czasami patrzysz na datę zamieszczenia postu :?: :twisted:
jeżeli dalej jesteś ciekawy, to powiem ci, że zakończenie BYLO w grzymku 24.09.2005 :wink:

pozdro,
jaca
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

jaca pisze:...powiem ci, że zakończenie BYLO w grzymku 24.09.2005 :wink:

pozdro,
jaca
piii... jak zwykle nie wiedzialem :) ale za rok bardziej sie postaram :D
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
ODPOWIEDZ