male śmiganko sobotnie...

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Ja tez dotarlem i juz po obiadku jestem ;) Ogolnie bylismy w Kaziemierzu Dolnym, przelecielismy pozniej przez Radom i do Warszawki. Domo sie chyba sporo nauczyl po naszych poradach i w wiekszosci trasy jego GS tez dawal rade. Choc nie moge powiedziec, pozwalalismy sobie na male skoki do przodu na grubo ponad 200. Zrobilismy jak napisal Dual, c.a. 350km i pobilismy rekordy speeda na obwodnicy Bialobrzegu. Wialo jak cholera, ale dalo rade zaliczyc 300, choc z lekkim niepokojem, bo motorkiem lekko rzucalo. Myslalem ze mnie Hajka wyprzedzi, ale nie. Ogolnie bardzo fajnie, polecam sie na przyszlosc :D Herbatka dobra, gofry pycha...
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Miło słyszeć że sie wypad udał. :D
domo00
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: sob, 25 cze 2005, 20:04
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Dzieki za śmiganko :)

Post autor: domo00 »

Heyka

No powiem wam, że było naprawde fajnie :ok:
Traska do Kazimierza niezła. A jusz okolice miasteczka super.
Ja tam byłem pierwszy raz noi krajobraz piękniutki rzeczka, góry noi zajebiste winkielki.
Coś dla oka i coś dla maszynek.

Kurde myślałem, że będzie więcej osób i że się jakoś wmieszam z GSem.
A tu niespodzianka i miałem pewne obawy w końcu 3 "smoki" i GS :>
Ale wyszło nie najgorzej :)

Mówiłem Dualowi 140 na budziku to dla mnie lajcik :>
żebyście widzieli moją minę jak zamykałem 180 i mi sie dzida przestała bujać ... a "smoki" mi odjeżdżają :twisted: :twisted: :twisted:

W drodze powrotnej coś czułem, że chłopaki mają ochotę przypałować, więc jak tylko wyczaiłem "zielone tablice" w kierunku domu to się urwałem.
Sorki, że tak bez słowa, ale dość szybko uświadomiłem sobie krótszą traske do Łodzi niż ta przez Wawe :) SMS poleciał więc myśle,że nie było najgorzej. A traska mi sie trafiła zajebista malutko katamaranów :) i sobie podzidowałem "solo".

Dzieki za lekcje i wspólną jazdę !! do zobaczenia po zimie bo ja jusz nie dam rady się do Wawki wybrać w tym sezonie. :cry3:
A tak wogóle to ja nawinąłem 600km w sobotke :brwi:

Super pozdro dla Duala,Jacy i EvilDa oraz dla Jakuba
Wszystkich pozostałych też pozdrawiam i trzymajcie się ciepło bo zima idzie :/
<< GG: 2384975 >>
Black GS 500E FiveStars:spoko:
http://bikepics.com/members/domo00/
Dual

Post autor: Dual »

Domo!!! :lol: Ty obuzie.....zamknąłes 180?? Rewelacja!
No to juz wiesz na co stac swoja maszyne i to przy silnym wietrze!
Gratulacje!
Moja nie powiedziała jeszcze ostatniego zdania wiec mysle ze te 290 musi narazie wystarczyc. Poczekam na lepsze gumki i mniejszy wiatr. A moze cos z wagi zrzuce do wiosny, wiec maszyna bedzie lzej miala!
Wtedy postaram sie dogonic Evila, hahaha :twisted:

Pozdrawiam
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Mysle Dual, ze jakbys szybciej polecial w winlkach na obwodnicy i odkrecil na max to bys mnie spokojnie doszedl, dalo rade mimo wiatru, ktory jednak mial nature zmieniajacego i czesem odpuszczal. Widzialem cie w lusterku i myslalem ze za chwile wjade w tunel aerodynamiczny :)
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
jaca

Post autor: jaca »

siemka panowie.... :twisted:

dzięki za wspólną jazdę - bylo naprawdę super.....coprawda bandzior troszku zaniemógl i musieliście na mnie czasami czekać, ale wialo tak, że ja na bandziorze wyglądalem jakbym rozwinąl żagiel.....niestety nie ta pozycja co w gixerku, lub hajce...ale bylo fajnie :twisted: :twisted:
kto wie...może to bylo ostatnie śmiganie... :cry:

pozdrowionka,

jaca

p.s. oczywiście Kawa ma racje...chodzi o ostatnie śmiganko w tym sezonie.... :twisted: ...sorki za niedopatrzenie...
Ostatnio zmieniony pn, 17 paź 2005, 09:51 przez jaca, łącznie zmieniany 1 raz.
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

jaca pisze:siemka panowie.... :twisted:

dzięki za wspólną jazdę - bylo naprawdę super.....coprawda bandzior troszku zaniemógl i musieliście na mnie czasami czekać, ale wialo tak, że ja na bandziorze wyglądalem jakbym rozwinąl żagiel.....niestety nie ta pozycja co w gixerku, lub hajce...ale bylo fajnie :twisted: :twisted:
kto wie...może to bylo ostatnie śmiganie... :cry:

pozdrowionka,

jaca
Ostatnie śmiganie w tym roku!!!!!!!!!
studi

Post autor: studi »

o wy zbóje a na burgmana nie zaczekaliście!! :cry:

następnym razem wam nie odpuszczę :D
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Lepiej rob gixera, bo nie mam u kogo podpatrywac wheelie czy stoppie, no chyba ze i na burgmanie juz opanowales ta sztuke. Ogolnie na razie robie zabke a nie swiece...
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Zablokowany