Piekna Suzi juz nie taka sliczna :-(

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Piekna Suzi juz nie taka sliczna :-(

Post autor: Antoni »

Zakret na wjezdzie na Trase Lazienkowska przy Torwarze okazal sie "za ciasny" a podroz zakonczona na prawym boku kwalifikuje moto do wizyty w serwisie :-(
Ja caly i zdrow :-)
Moto ... :-(((
Takze sezon dla mnie zakonczony :-(
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

A mowilem ci nie dalej jak w srode, zebys uwazal bo na poczatek trzeba margines bezpieczenstwa zostawiac znacznie wiekszy niz sie wydaje.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
studi

Post autor: studi »

o w mordke mam nadzieje ze nic wielkiego sie nie stało :( cholerka normalnie przerąbane....

nawiasem mówiąc ja w piatek zaliczyłbym figurę , bo zawadziłem przy skręcie centralna stopką i tylko dzieki temu ze nie dotknąłem przedniego hamulca sie wybroniłem... haha ale opona zamknieta w burgim a jak !!

uwazajcie na siebie bo ślisko jest czasem...
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

No Studi, musisz uwazac na swoje statystyki, 2 sprzety w ciagu roku to juz by byla przesada :)

Antoni napisal ze nic mu sie nie stalo, wiec przynajmniej tyle dobrego. Ale moglby jeszcze dopisac jak dokladniej sie wywrocil, zawsze to jakies doswiadczenie.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Hello, bardzo to bylo proste, chcialem sobie spokojnie skrecic w lewo, wyszedlem sobie na zewnetrzna z planem plynnego przejscia luku, gdy nagle okazalo sie, ze zakrecik sie konczy :-( byl sporo ostrzejszy niz sie wydawalo, probowalem dohamowac i mocniej sie zlozyc, stluklem lewe lustereczko, potem kraweznik przezutka na prawa stronke, zaraz byla barierka :-( ot i wszystko :-( kolega z teatru pomgol mi sie pozbierac i doholowal do domu. :-(
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

oj bidaku ;(

a na ile mniej wiecej wyceniasz starty motoru?(bo wiem juz ze Tobie sie nic nie stalo)????
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Tak na oko 7-9 tys netto, w przyszlym roku AC pojdzie w gore :-(
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

o kurde to cos ty rozwalil? to pewnie jak w ten kraweznik walnela to ja zabolalo....lagi cale?kolo cale?a silnik zyje?czy tylko kosmetyka ucierpiala?
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

przednia szybka porysowana, lagi zgiete, prawa owiewka zdarta, dekiel znikl, pogiety tlumik, pobite lusterka, nie wiem jak felga. Czekam na ogledziny ubezpieczenia.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
mario33

...

Post autor: mario33 »

O ja piernicze, Antoni... Czytając to myślę, że to dobrze że Tobie się nic nie stało.... Nic Cię nie boli ? Byłeś u lekarza ?

Na pewno z głową wszystko OK bo jeden dowcip Ci się udał - widzieliście jak zaczał wypisywanie uszkodzeń od 'szybka porysowana' ? Co tam lagi, ale szybka porysowana !! :))

Mówiąc serio - sporo masz uszkodzeń. Może 'przemycisz' lepszy wydech przy okazji ?;) Jak już ubezpieczalnia płaci...

Trzymaj się Antoni - powodzenia - z moto i w życiu :)
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

hihi, dokladnie - skoro tak ci zalezy na szybce, to sobia ja wymiec na MRA jakas, moze przyciemniana. No i obowiazkowo pogadaj z chlopakami zeby za ubezpieczenie wstawili ci nieco lepsze elementy, np: wydech :) Domo00 do GS'a szukal czegos i bedzie wiedzial co i jak.

Swoja droga, to albo w GS'ie sa takie kiepawe lagi, albo kazdy kogo znam je zgina przy wywrotkach.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Dual

Post autor: Dual »

Tak najwazniejsze ze Antoniemu nic! Moto sie naprawi! AC wyzsze najwyzej zaplaci! Al ejezdzic bedzie!

Pozdrowionka
ODPOWIEDZ