gsx-r 750 k6 - odgłos pracy silnika

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

TomRS pisze:Pytam, bo w H.... takich odgłosów raczej nie było, ew były cichsze, więc jestem zdezorientowny troszkę
Zdezorientowanie to normalka przy kontakcie z Suzuki. Często bywa połączone z pytaniem: "Po jaką cholerę męczyłem się na sprzęcie innej marki ? Tak naprawdę to nawet go dobrze nie slyszałem..."
:twisted: :twisted: :twisted:
TomRS pisze:Dlatego pytam, bo może "ten typ tak ma" a ja się niepotrzebnie przejmuję.
Zdezorientowanie przeradza się w pewność co do słuszności wyboru i eksploduje optymizmem :spoko:
TomRS pisze:Ale o Fireblade 954 nie dam złego słowa powiedzieć - 5 sezonów, co tydzień praktycznie na torze i zero problemów
Niestety nadal pozostaje stan zagubienia polegający głównie na tym, że wyłączony zostaje instynkt samozachowawczy.
Z tego powodu na forum Bractwa Suzuki pojawiają się peany na temat innych marek :plask: :beat: :beat2:

A propos
Ja na temat Maraudera też nie pozwolę narzekać - dwa sezony, nigdy na torze, jazda "nogami do przodu" i także zero problemów.
:jump: :jump: :jump:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
TomRS

Post autor: TomRS »

@Lechul - dobre, dobre :D

Apropos - a mój szwagier jest ze Sosnowca :twisted:


Pozdrówki

Tomek
marvin

Post autor: marvin »

A moj XF poza tym ze ogolnie glosny to na trojce dostaje jakis taki dziwny dzwiek - nie wiem czy to zkrzynka wyjechana czy co... Postanowilem sie nie przejmowac dopoki na hałasie się kończy ;)

Ostatnio zaprezentowałem moto mojemu ojcu. Po odpaleniu powiedział: "no, hałasuje jak wszystkie nowe cztrerosuwy" ;) To o dzwieku z silnika było, nie z rury.
studi

Post autor: studi »

TomRS - przepraszam ale co mi tu wypisujesz o jakiejś spleśniałej H....... :twisted:

chyba jakaś pomyłka?? - odsyłam do "zasad farum"

ps.
popraw swój post jeśli możesz...oczywiście "nijakiej przemocy ni ma"(...)
wowo

Post autor: wowo »

GSXRy mają taką swoją charakterystyczną pracę. Poza tym, nowe modele Hondy, już też nie pracują tak gładko jak poczciwe 900 i 600 z lat 90-tych.
ODPOWIEDZ