Moto Karawana Suzuki 07-10/06

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

ciekawostka, na preclach ktos wrzucil zdjecia (jechal obok zdarzenia)
http://www.bikepics.com/pictures/934811/
http://www.bikepics.com/pictures/934949/
http://www.bikepics.com/pictures/934947/

jak jechalismy w niedziele (PP) to zwozili GSRa
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Bylem w sobote u Jasklowskiego "przewiozlem" sie GSXR750 - inaczej ciezko to okreslic - w zwiazku z duza "usterkowoscia" w poprzedni weekend w PP, jazda w kolumnie za prowadzacym w spokojnym tempie.

Co do organizacji - mocno kulala :/

Na Bandita nie zostalem zapisany mimo telefonu 3 dni wczesniej :roll:

Jaz - przyjechal, pogadalismy i jak sie okazalo, mimo wczesniejszego umowienia, nie zostal zapisany na zadna jazde :roll:

Udalo sie za to polatac DRZ - to byl chyba jedyny nieoblegany sprzet - :) ciekawe doswiadczenie.

Po TAKIEJ jezdzie testowej ciezko byloby mnie przekonac do zakupu GSXR750.

:) Na szczescie mam inne doswiadczenia z jazdy Gixerem :) duzo przyjemniejsze :)

P.S. nawiazujac do postu Emila, jestem ciekawy, jak to sie w tych warunkach moglo stac !!
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
alex
Śmigający inaczej...
Posty: 135
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 10:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: alex »

ja jeździłem banditem 650 (wracałem 1250).
wypadek był godzinę przede mną.
ze słów pracowników jaskłowskiego - brak doświadczenia jazdy na TAKIM sprzęcie był główną przyczyną tego co się stało.
teraz "nie Suzuki"
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Antoni pisze:P.S. nawiazujac do postu Emila, jestem ciekawy, jak to sie w tych warunkach moglo stac !!
Jak to okreslil koles z Jasklowskiego "brak balansu cialem". Oczywiscie, zeby nie bylo niedomowien - motocykl zostal rozbity po mojej jezdzie - w nastepnej grupie.

W mojej ekipie testowej - kiedy jechalem GSX-Rem tempo bylo naprawde konkretne. Na trasie Torunskiej rozbujalem sie do takiej predkosci goniac prowadzacego jadacego na M1800, ze jeszcze nigdy tak szybko nie jechalem :D

W czasie jazdy na B12,5 - na M1800 jechal koles, ktory go nie ogarnial, i srednia byla ze 40 km/h :(
ObrazekObrazek
radez9

Post autor: radez9 »

figer pisze:
Antoni pisze:P.S. nawiazujac do postu Emila, jestem ciekawy, jak to sie w tych warunkach moglo stac !!
Jak to okreslil koles z Jasklowskiego "brak balansu cialem".
przez takie kaleki rozwalające testowe motocykle to w przyszłym sezonie będziemy testować motocykle wzrokowo :evil: :evil: :evil:
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Remi »

Hm...
Nie kumam dlaczego każdy jedzie kolesia, który miał niefart i walnął plakata. Każdemu może zdarzyć się błąd, chwila nieuwagi - cokolwiek. Każdy może wywinąć. Nawet Rossi czasem leży.
mobile: +48 888 587 587
radez9

Post autor: radez9 »

Remi pisze:Hm...
Nie kumam dlaczego każdy jedzie kolesia, który miał niefart i walnął plakata. Każdemu może zdarzyć się błąd, chwila nieuwagi - cokolwiek. Każdy może wywinąć. Nawet Rossi czasem leży.
bo w tym przypadku "zwykła statystyka" nie jest wytłumaczeniem!

Jak nawiniesz kilka tysięcy km i się wyłożysz to jest pech, jak bierzesz sprzęta i po przejechaniu kilkunastu km leżysz, to jest głupota! Ciekawe ile gleb koleś zaliczył na swoim moto - obstawiam że nie glebuje co pół godziny jazdy.

Poza tym to już drugi motocykl rozwalony w ciągu 2 tygodni...
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Remi »

A skąd wiesz ile koleś kkm nawinął na swojej maszynie?

IMHO - Każdemu się może zdarzyć - to tyle.

Dla mnie EOT.
mobile: +48 888 587 587
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

dokladnie, mozna bez najmniejszego zdarzenia nawinac ponad 30kkm a nastepnie w ciagu 2ch miesiecy 3 razy rozwalic sprzeta :lol:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Zawsze duzo gadacie..... :evil:
Każdy z Was jest mądry, kiedy to Was samych nie dotyczy.
Wiem, kto zaliczył szlifa na tym Gixiu, ale komentować nie będę, bo to zupełnie niepotrzebne. Aha! Tą ,,kaleką" jest jeden z naszych braci (to tak tylko do wiadomości).
I komentarze tego typu są naprawdę zbędne, także Bracia proszę opanujcie się trochę, bo to w stylu tych, którzy komentują np. wypadki motocyklistów na interii
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
alex
Śmigający inaczej...
Posty: 135
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 10:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: alex »

adu pisze:Wiem, kto zaliczył szlifa na tym Gixiu, ale komentować nie będę, bo to zupełnie niepotrzebne. Aha! Tą ,,kaleką" jest jeden z naszych braci (to tak tylko do wiadomości).
I komentarze tego typu są naprawdę zbędne, także Bracia proszę opanujcie się trochę, bo to w stylu tych, którzy komentują np. wypadki motocyklistów na interii
a to ja przypadkiem nie z toba rozmawialem (chyba przyjechalas wlasnie testowac gsxra)?
teraz "nie Suzuki"
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Nie, ja tym razem nie byłam na jazdach testowych
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Macius-Master
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 321
Rejestracja: wt, 13 mar 2007, 20:49
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Macius-Master »

Remi masz racje. Popieram kazdemu sie moze zdarzyc... Dobrze ze Adu rowniez staje w obronie... Moze bracia pochwalcie sie swoimi plackami :twisted: :twisted:
A to wszystko wina Ojca dyrektora...

Suzi GSXR750
tel 500-718-411
Kacal

Post autor: Kacal »

ADU TY TO MASZ JAJA :D
radez9

Post autor: radez9 »

adu pisze:Zawsze duzo gadacie..... :evil:
Każdy z Was jest mądry, kiedy to Was samych nie dotyczy.
Właśnie na tym problem polega że mnie to dotyczy - bo przez takie "pechowe wypadki, które każdemu zdarzyć się mogą" salony nie chcą udostępniać sprzętów do testów. Sam tego doświadczyłem: najpierw przed zakupem SV a potem gixa.

Zasada jest stara i prosta: " POŻYCZONYCH SPRZĘTÓW SIĘ NIE ROZWALA " i obowiązuje wszystkich: kolegów, braci, siostry itd

Tyle z mojej strony w temacie.
Zablokowany