15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

GraDzik
BS Brother
BS Brother
Posty: 1800
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 09:47
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice Warszawy (WGM)
Otrzymane Polubienia: 1

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: GraDzik »

Niestety, nie mogłem dołączyć do odwiedzających Kosika.
Ale pożegnałem grupę warszawską pod McD w Łomiankach, z prośbą o przekazanie pozdrowień rekonwalescentowi.
Gdyby zapomnieli czynię to teraz: Kosik, wracaj Bracie do pełni sił !!

P.S. Adu jednak pojechała, a Krajek nie dojechał pod McD. :co?:
Ostatnio zmieniony śr, 15 sie 2007, 21:01 przez GraDzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrek
był VZ800 Marauder '97
jest GSF1250SA Bandit K8 ( 240000 km)
jest DRZ 400S(2000 km)
-
Żyj i daj żyć innym
O RH+
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Jos. »

Dziekuje wszystkim za wspolny wypad. Bylo bardzo milo. No, moze nie dla Dzikusa, ktory musial pokonywac dla niego zawrotne predkosci, ale dawal rade, prawda? :) 140 na liczniku zapoczatkowal Raaf, a potem jakos juz tak sama sie trzymalam tej predkosci na co lepszych kawalkach asfaltu ;)

Co prawda naczekalam sie rano na grupe warszawska pod plockim McD ponad godzine, a Krajek jak mijal Plock, to mnie nawet nie zauwazyl, ale warto bylo wspolnie spedzic ten czas ;) Kosik po naszym nawiedzeniu Ciechocinka nie opedzi sie teraz od kuracjuszek :mrgreen:

Zobaczylismy takze ruiny zamku w Raciazku, a mazowickie po odwiedzeniu tamy we Wloclawku zatrzymalo sie jeszcze na plockim rynku na kawke, orgromniasta pizze (co po niektore glodomory to do pizzy zamowily jeszcze lody jako przystawke i koktajl owocowy 8) ) i inne drobnostki.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
GrudiLee

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: GrudiLee »

Gruderro melduje się w domku.

Dystans 463 km zamknięte.

Pozdr.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: KROPEK »

Siemka
Pizza i przystawki ?? Oj pasibrzuchy :twisted: , thx za to, że w tak sporej gromadzie mogliśmy polatać po naszych skromnych okolicach dobrze zobaczyć znajome twarze i te mniej znane. No a Kosik teraz to dopiero będzie "ciacho" :twisted: , jakoś dziwnie się zapełniły pobliskie ławki po naszym przyjeździe no i szybko opustoszały kiedy odjeżdżaliśmy :twisted: !!
Jeszcze raz THX jesteście wielcy!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Icek

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Icek »

Ja również już po kąpieli melduję się cały i zdrowy.
Dziękuję wszystkim za wspaniały wypad :)
Andrzej przy asyście kuracjuszek na pewno dojdzie do formy :mrgreen:
Wyjazd był super, to może teraz do Kosikowej na tego grilla skoczymy ?
W końcu niech Kosik wie że na braci i siostry zawsze może liczyć :twisted:
Pozdrawiam
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: powell »

O właśnie, trzeba Kosikową odwiedzić, koniecznie :)
Ktoś miał nawet plan dojazdu, trzeba tylko się skrzyknąć ;)
Było bardzo miło, dzięki !
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
GWIZDEK

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: GWIZDEK »

hej
i ja w chałupie od jakiegoś czasu :-))
bardzo udana wycieczka, super pogoda, niezły cel wyprawy .... sanatorium :-)) teraz wiem gdzie będę jeździł za 30 lat na wakacje :-))
Kosik jakby nie patrzeć .... z którejkolwiek strony ..... wydaje się zdrowszy .... wewczasy widać mu służą .... rwanie ma .... to i zadowolony chodzi ..... a jak nas (z całej Polski przybyłych BS) zobaczył to mu banan z gęby nie schodził .....
i trochę Ciechocinka zobaczyliśmy i tężnie (mam nadzieję że zrobiły co miały zrobić jak przy nich trochę postaliśmy) .... i zameczek (resztki) ... przeprawa promem niestety nie wyszła ...... ale za to tamę/śluzę jakąś zaliczyliśmy .... i obowiązkowo Płock i rynek .... pizza niespotykanych rozmiarów :-) specjalnie dla łasuchów :-)
nocna jazda powrotna ........ super sprawa :-)
pozdrawiam
Gwizdek


ps. prowadząca Jos ..... i jej rumak .....140 (a i chyba czasem trochę więcej) na trasie ... w pierwszej chwili pomyślałem że ciśnie guzik (taki sam jak u Qugelka) ...... ale po 5 minutach stwierdziłem że to jednak nie NOS ...... ani magia żadna ...... tylko dobrze działająca maszynka
hej
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: adu »

Adu skłamała, bo w końcu pojechała :D
Było superowo!!!! Cieszę się bardzo, że spotkaliśmy się w tak licznym gronie! W końcu BS to SIŁA!!!!!!! I tak trzymajmy!
Andrzej chyba nie spodziewał się aż tak dużego grona :) Cieszę się, że mogliśmy wywołać aż taaaaaki uśmiech na twarzy Kosika :)
Były też wśród nas nowe osoby, które mam nadzieję niebawem dołączą do BS.
Już nie mogę się doczekać na fotorelację.

Pozdrawiam najlepsze Siostry i najlepszych Braci na świecie! :)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
krajek

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: krajek »

Dzięki Wszystkim za wspaniałą wycieczkę !! Było wspaniale :D Aby więcej takich wypadów. Może w warto pomyśleć o zorganizowaniu jakiejś wycieczki czy rajdu po Polsce w następnym roku. Jakiegoś takiego na dwa tygodnie? Tak teraz przyszło mi to do głowy i jeszcze to przemyślę :D Jeszcze raz dzięki !!
Grass

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Grass »

Napisałam już na kuj-pomie, to tylko króciutko jeszcze tutaj, bo temat rozdwojony ;) - baaardzo dziękuję za spotkanie, miło było widzieć tak liczną grupę BS i właściwie taki niemal spontan spotkaniowy !! !! :D Wszystkim pogody na resztę długiego weekendu (i później też)


pozdrawiam
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: Jos. »

Fotorelacja juz zostala wyslana do odnosnych wladz :D Trzeba tylko czekac na zaopiniowanie wniosku ;)

Gdyby ktos reflektowal na wieksze zdjecia lepszej jakosci, to podajcie mi numery danych fot, a wysle je na Wasze maile. W tej sprawie prosze o info na PW.

Pozdrawiam!

PS Gwizdek, a skad wiesz, ze nie uzylam tego magicznego Qglowego przycisku? :twisted: ;)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
kosik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2774
Rejestracja: sob, 16 gru 2006, 17:40
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wólka k. Białegostoku

Re: 15.08: Ciechocinek - odwiedziny Kosika

Post autor: kosik »

to i ja podziekuje jeszcze raz!!!!!!!!1
jestescie WIELCY!!!!!!!!!!!!!
ja juz w domu,zaraz prysznic i na spowiedz do Kosikowej ide :wink: :wink: :wink: a wszystko przez te Wasze posty :wink: :wink: :wink:
do zobaczenia w Kamienczyku
nie przeginaj nie jesteś z gumy

Marauder VZ800 99r sprzedany,obecnie brak
ODPOWIEDZ