Rozpoczęcie sezonu Bemowo 2011-04-16/17

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
George
BS Brother
BS Brother
Posty: 378
Rejestracja: śr, 13 kwie 2011, 01:55
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa - GCW

Rozpoczęcie sezonu Bemowo 2011-04-16/17

Post autor: George »

Nawiązując do tematu Dany'ego http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 10&t=15112 w dziale Propozycje Imprezkowe chciałem spytać czy ktokolwiek się wybiera - bo widzę, że w tym terminie inne plany i wyjazdy a i w samym wątku bez odzewu :?:

Sorry, może pytanie jest nie na miejscu, a na samą imprezę nie warto się wybrać - ale jak pisałem w Przywitalni dopiero rozpocząłem swoją podróż na 2oo więc się nie znam :oops: dlatego pytam :wink:
Pozdrawiam
George 8)

Marauder -> SV 650N K6 czarno-czarna

"Jedyna granica to granica wyobraźni !!"
Gwizdek
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 742
Rejestracja: pt, 20 lut 2009, 12:27
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpoczęcie sezonu Bemowo 2011-04-16/17

Post autor: Gwizdek »

Większość stolicowych forumowiczów już była kilka razy na rozpoczęciu a Bemowie ..... wiemy co to jest ... w związku z tym raczej wolimy zorganizować się w tym samym czasie i pojechać gdzieś za miasto (wycieczka )
Natomiast jeśli Ty jesteś nowym użytkownikiem jednośladów to zachęcam do uczestnictawa w imprezie .... pewnie będą jakieś pokazy .... paradka przez miasto :-) .... pewnie trochę wystawców ... itd. jak na festynie i dożynkach razem wziętych :-)
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Rozpoczęcie sezonu Bemowo 2011-04-16/17

Post autor: qgel »

George, wtedy większość BS będzie w Częstochowie, ale jako początkującemu polecam zobaczyć spęd "Bemowo" żebyś później wiedział jak będziemy gadać o tym wydarzeniu ;) tak jak napisał Gwizdek - to taki festyn, dożynki, ale jest dużo motocyklistów i ogólnie miło, chwilami więcej się stoi niż jedzie i co chwila nogami trzeba podpierać ale poczujesz klimat stada jako początkujący, poza tym masz blisko ;)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
George
BS Brother
BS Brother
Posty: 378
Rejestracja: śr, 13 kwie 2011, 01:55
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa - GCW

Re: Rozpoczęcie sezonu Bemowo 2011-04-16/17

Post autor: George »

Dzięki !!

Skoro mówicie (piszecie) że warto skoczyć na rozpoczęcie to się wybiorę i zobaczę jak to jest :D

No cóż wycieczka do Częstochowy również jest ciekawą opcją ale ja na moim moto chyba musiałbym wyjechać dzień wcześniej aby zdążyć (przelotową mam 90 żeby silnika nie zamęczyć :wink: ) - jak tylko pojawi się jakaś krótsza trasa to na pewno się wybiorę najwyżej na miejsce dojadę dwie chwilę później.

Pozdrawiam 8)
Pozdrawiam
George 8)

Marauder -> SV 650N K6 czarno-czarna

"Jedyna granica to granica wyobraźni !!"
ODPOWIEDZ