Zniżka dla BS w Gadimexie ?? Prosiłbym o jakieś info :)

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
domo00
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: sob, 25 cze 2005, 20:04
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Zniżka dla BS w Gadimexie ?? Prosiłbym o jakieś info :)

Post autor: domo00 »

Witam wszystkich z Mazowieckiego !!

Tak jak w temacie jestem zainteresowany informacją na temat zniżek dla BS w Gadimexie.

Jeżeli chodzi o szczegóły to chcę kupić wydech IXIL "Euroline Racing Round" aluminiowy do mojego GSa.
I oczywiście założyć go na miejscu ( w sobote tylko dam rade).


Osoby które mają informacje o które mi chodzi lub mają "kontakt" bliższy z Gadimexem proszę o wiadomość na priv.
Dzięki i mam nadzieje że mi pomożecie :)

P.S moja Gsa na seryjnym kominie dała rade 190 z wiatrem hihi
mam nadzieje że jak zmienie komin to będzie ładnie gadać :)

Pozdro dla wszystkich
<< GG: 2384975 >>
Black GS 500E FiveStars:spoko:
http://bikepics.com/members/domo00/
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

zazwyczaj w gadimexie dostawało się 10% zniżki, ale dawno tam nie byłem więc nie wiem, czy jest to nadal aktualne.
pozdrawiam
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
mario33

....

Post autor: mario33 »

Zadzwoń tam - telefon stacjonarny jest na stronce - pogadaj z Łukaszem. On jest z BS wiec Ci pomoze. Dostaniesz maksymalna znizke (kolo 10%), chyba ze bedziesz chcial placic kartą to wtedy mniejszy rabat.

Na pewno dostaniesz swojego IXIL-ka najtaniej jak można. Zadzwon tam najpierw, zamow telefonicznie i umow sie na dzien. Na pewno pomogą.

Jakość montażu też bedzie OK. Fajne chłopaki tam pracują :)
jaca

Post autor: jaca »

cześć domo :!:
wszystko w temacxie zostalo praktycznie powiedziane....jedynie co mogę pomóc to nr gadimexu:858-79-47
przedstaw się , że jesteś z bractwa, więc na pewno dostaniesz rabat, natomiast może być problem z montażem w sobotę - z tego co wiem, to nie ma mechaników w sobotę.....ale dowiesz się jak zadzwonisz :twisted:

pozdro,

jaca
ODPOWIEDZ