WITAM WSZYSTKICH SUZUKOŚLĄZAKÓW :-)

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

WITAM WSZYSTKICH SUZUKOŚLĄZAKÓW :-)

Post autor: Cukier »

Witam ! Mam na imię Irek, mieszkam w Chorzowie. Swoją przygodę motoryzacyjną zacząłem od skuterków , poprzez 150, 250 i 251 a skończyłem na czterech kółkach w 1995 roku. Obecnie po 11 latach stałem się prawie szczęśliwym posiadaczem pewnej pięknej GS-ki 500F ( ponieważ czeka na odbiór i cieplejsze dni ). Zastanawiam się tylko czy to jest dobry wybór. Cały czas mam nieodpartą ochotę zmienić jeszcze zamówienie na konkurencję, czyli K... jednoślad . Wstyd się przyznać ale taka prawda. Mam nadzieję, że nikt nie będzie mi miał za złe za moją szczerość i nie wygonicie mnie z bractwa :oops: Liczę na szczerą pomoc w tym jak trudnym wyborze. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

wybór jest tylko jeden spośród tych dwóch maszyn - GS 500, jest to motor nei zawodny i nei do piiii, a co do K... jednoślad to ja mam swoje zdanie i nei jest ono ani trochę pozytywne.

:beer:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witaj !! Dzięki za przybycie !! Widzę, że kolega już zdążył odwiedzić dział przywitań :twisted: . Jeśli natomiast chodzi o pomoc to uważam, że bardzo szybko zmontujemy ekipę i pomożemy Ci odebrać GS-kę a zaraz po tym znaleźć jakąś fajną knajpkę gdzie podzielimy się nawzajem wiedzą na tematy wszelkie. Pozdrawiam.
P.S. Nie ma wyboru !! Z "zielonego" wybieram jedynie światło na skrzyżowaniu :wink:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

WITAM WSZYSTKICH SUZUKOŚLĄZKÓW :-)

Post autor: Cukier »

NO TO JUŻ ODPOWIEDŹ ZNAM :-) ZIELONE ŚWIATŁO, NASTĘPNIE BIELSKO A POTEM KNAJPKA I DO RANA :) ZABAWA BĘDZIE PRZEDNIA :) DZIĘKI ZA POMOC :D
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1116
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

przylacze sie do powitan Cukra choc ze mnie taki Slazak jak z dupy wiewiorka :lol: ale slaska ziemia mnie na jakis czas przygarnela...
uprzedzajac wiem ze Dąbrowa Gornicza to tez wiewora :D
PZDR
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
virus

Post autor: virus »

Cukier

To jedyny mozliwy wybór !!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Dla potwierdzenia tej zacnej tezy odsyłam do zbiorów zdjęć ze śmigania BS do Ojcowa . Tam tez spotkalismy jednego gościa własnie na K........... - i pierwsza róznica byla taka że nas było kilku i zajefajnie sie bawiliśmy a on sam i był zagubiony .

Nic niema takiej mocy jak BS


Ps: mówiąc o D.G. mówisz raczej o Zagłębiu niż o Śląsku :lol:
YareK691

Post autor: YareK691 »

Witaj Cukier73
Ja jak zwykle wtrące tutaj swoje :D :D a znany już jestem że zazwyczaj mam swoje odmienne zdanie co nie oznacza wcale że mam racje :P
Co do K....... czyli jak mniemam to kwasaki (yesoo czemu piszemy skrótami ?? przecież to nie jest nazwa zakazana i chyba nie będziemy nikmu wpierać że na świecie jest tylko jedna produkowana marka na S !! czyli Suzuki). Ja co prawda już się prawie otarłem o zakup kwasaki i byłbym jego posiadaczem ale ......... uznałem że takie traktowanie klientów to istna porażka. Byłbym co prawda "śmigający innaczej" ale z tym też się pogodziłem. Do trafności wyboru przekonały mnie ostatnie MTB w warszawce - kwasaki zlało klientów tym bardziej, że dzwoniłem do Probike (importer tej marki) z zapytaniem czy będzie interesujący mnie model i dostałem potwierdzenie, że tak, jechałem 300 kilosów i zostałem zrobiony w tzw c...a !! A Suzuki pokazało się z jak najlepszej strony !! Dlatego to utwierdziło mnie w słuszności mojego wyboru, a jakiego to powiem Wam już niedługo ba po jutrze ma stanąć u mnie w garażu :) :)
Więc moim skromnym zdaniem Suzuki TAK kwasaki długo długo NIE !!!!
No i ........... CUKIER witej chopie !!!! do zobaczenia no i wogóle :D :D
Pozdrawiam
P.S.
Mam nadzieje że lekkie przekręcenie tej obcej złej marki nikomu nie przeszkadza :D :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! Piszemy skrótami bo to taki zwyczaj w Bractwie od zawsze i nie zmieniajmy tego. Nie umniejszamy bynajmniej wartości innych sprzętów ale "manifestujemy" w ten sposób przywiązanie do Suzuki.
Masz niemiłe wspomnienia ze stoiska "zielonych" bo dzisiaj na własne uszy słyszałem w "Jednośladzie" wypowiedź gościa, który tam stał, że to nie ich stoisko tylko Araia. Wynika z tego, że robili tam za tło i póki co taka ich pozycja na rynku więc nie ma się czym zachwycać a już zmieniać "barwy" - absolutnie.
"Kwasaki" - niezła zbitka słowna biorąc pod uwagę nazwisko panów Jarosława i Lecha :wink: kwa kwa kwa !!!! lub też Ola zwanego Kwachem lub Kwasem.
Pozdrawiam.
Kolega Cukier już wie co ma robić :wink: więc ja porządkowo zamykam :angry_smile:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany