Może.....

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
.INTERCEPTOR.

Może.....

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Może zrobić temacik na konkretne maszyny, kto by miał takową to by się gadało, porównywało, chwaliło itd.
Ja mam GSX-R 600 i napewno są ludzie którzy również mają takie cuda :-P
Nie wiem, ja myłbym za, (kurcze troche niewiem poco, ale przedchwila jeszcze mi się podobało ;-) )))
herbatnik

Post autor: herbatnik »

Dobre! Nie trzeba wtedy wyszukiwać starych tematów :lol: Ja mam SV 1000S
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

"Dobre! Nie trzeba wtedy wyszukiwać starych tematów :lol: "
Czyli co.. że głupie :-P ??
Loser

Post autor: Loser »

Dobry pomysl :ok2: Zawsze tak latwiej o cos zapytac, dowiedziec sie jak tuningowac itp, itd, etc, usw :wink:
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4282
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

albo np. w podpisie mozna.. nawet z linkiem do zdjecia.. :wink:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Tylko tak!!!.... Ja bym nawet zamieszczał "SPRAWOZDANIA Z ROZBIERANIA" (motoru ;-) oczywiście :-P )
JarekNF

Post autor: JarekNF »

INTERCEPTOR, jak byś czytał forum dokładnie (i całą stroneBS), to byś wiedział że jest taki dział: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/maszyny-manuale.php Gdzie ludzie dokumentują swoję osiągnięcia w mechanice moto. :D

Pozdrawiam Jarek
studi

Post autor: studi »

amen !!

czytamy forum - nie?
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Wiem wiem, ale mi nie chodzi o licznik rowerowy ani o takie sztywne dokumenty, tylko o forum( po to ono jest) aby aktywnie( interaktywnie) dzielić się poradami, porównywać pytać sprawdzać, "łączyć się w pary kochać się " Z jak się zrobi takie pod kątem jakiegoś moto to będzie w ogule ład i porządek, prawo i sprawiedliwość....
dobra..., nić nie mówiłem
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4282
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

ogolnie to chodzi o to, ze duzo piszesz a malo czytasz... ;)
(przynajmniej ja mam takie wrazenie)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Wcześniej tylko czytałem a nie pisałem... ale dobra takie dogadywanie nie ma sęsu. Forum ma być o motorach a nie o odmienności zdań( co jest niestety za częste- zauważyłem to bo CZYTAM:-P )
artuross

Post autor: artuross »

.INTERCEPTOR. pisze:Wcześniej tylko czytałem a nie pisałem... ale dobra takie dogadywanie nie ma sęsu. Forum ma być o motorach a nie o odmienności zdań( co jest niestety za częste- zauważyłem to bo CZYTAM:-P )
Pomysl Dobry i zgadzam sie w 100 % jesli chodzi o odmiennosc zdan:D
ODPOWIEDZ