Poziom Oleju GSXR 750W z 1995r

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Czaruś

Poziom Oleju GSXR 750W z 1995r

Post autor: Czaruś »

Witam w GSXR 750W z 1995r poziom oleju sprawdza się na wkręcony bagniecie czy nie ??? Chodzi mi czy go wkręcić wykręcić i dopiero zobaczyć czy tylko dotknąć do gwintu ??? I jak się olej leje too też patrzyć na wkręconym ile powinno być czy lać tyle aby było na wykręconym Full ??? Proszę o odpowiedz ???
Pepes

Post autor: Pepes »

słyszałem że na wykrenconum sie sprawdza ale nie jestem pewny zobacz w serwisuwce powino pisac
Laki
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: wt, 31 sty 2006, 23:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Laki »

Ja mam Giksera z 95r i nie mam bagneta tylko z boku silnika szybke ktora wskazuje poziom oleju.Moze byly dwie wersje.
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Jak bedziesz mial wiecej oleju, to mu zrobisz mniejsze kuku, niz przy za niskim poziomie. Wiec jak nie masz pewnosci, to mierz na wykreconym.
Pozdro
ObrazekObrazek
Loser

Post autor: Loser »

Malo tego, od mechanikow zajmujacych sie motorami juz kilka razy slyszalem, ze jezdzacy na kolku powinni lac ponad poziom, by nie przytrzec silnika. Sucha miske olejowa ma mimo wszystko malo ktory motor, co rodzi problemy.
Czaruś

Post autor: Czaruś »

LAKI hehe nooo tak przecież ja mam te okienko aaa nie bagnet :) A lejesz trochę ponad full czy jak
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Mamy chyba podobne silniki więc jest okienko. lej do FULL( ale nie na stópce tylko na pionowo ustawionym motorze jak bedziesz mieć troche ponad to nic sie nie stanie. Pozdro- P.S wymień sobie odrazu filtr jak się nie che odkręcić to wbij w bok( przez całą długość) śrubokręt i tak przekręć-zawssze działa
Pozdro
Czaruś

Post autor: Czaruś »

A czym przykręcić pózniej filtr ręką tak wystaczy czy jakimś ściskacze ???
herbatnik

Post autor: herbatnik »

Ręką, ściskiem się popierdzieli P.S. Jest akcesoryjny klucz
Czaruś

Post autor: Czaruś »

Witam ma do was pytank odnośnie jeszcze tego filtra oleju jak go przykręcić ręką wystrczy czy nie wiem jakaś opaską czy jak boo zabardzo nie wiem czekam na opinie
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

czesc.
zawsze przykrecam reka (dokad sie daje) i jest dobrze.pamietaj zeby przed przykreceniem posmarowac olejem uszczelke ktora jest na filtrze.
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
ODPOWIEDZ