Co to ma być??

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Co to ma być??

Post autor: Bidziu »

Co się dzieje z tą pogodą?? :?:
Nie no ok w końcu upragniona zima idzie, ale nie do maja?!?!?!?! Słyszałem prognozy, że ma niby potrwać w tym roku wyjątkowo długo.. :|
Może ma ktoś jakąś optymistyczną antytezę na ten temat?? :evil:

PS: Teraz trwa sesja zimowa, ale po sesji trzeba zarezerwować jakiś weekend na wspólne spotkanko tym razem w bydzi!!! :twisted:
kom. 796 090 896


GMINA
mungo

prognoza

Post autor: mungo »

ja mam taka prognoze ze w 2012 jesli dobrze pamietam bedzie koniec swiata! jakos 21 grudnia chyba :D ostatnio w "nie do wiary" widzialem. wiec co to za roznica kiedy bedzie padac... :) a tak na powaznie, to rzeczywiscie cos ma byc niespecjalnie :(
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Re: Co to ma być??

Post autor: luigi_m »

Bidziu pisze:Może ma ktoś jakąś optymistyczną antytezę na ten temat??:
Tak, ja mam ... jeździłem wczoraj, dziś i jutro też zamierzam :D
Ostatnio zmieniony śr, 24 sty 2007, 00:16 przez luigi_m, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
orbit

Post autor: orbit »

ja tam wole koniec swiata od śniegu !!!
bo bez jazdy na moto sie nie da !! :?
misiuGS500

Post autor: misiuGS500 »

Czołem Bidziu,
Nic sie nie martw, pamietasz zeszłoroczną zime jaka sroga była i jak długo trzymała. Troszke pomrozi , popada i w kwietniu będzie już git (mam nadzieję).
No i jeszcze jedno nie pochwaliłeś się że sprzęt zmieniłeś?? czy to tylko jakas literówka w podpisie :D udało Ci sie sprzedać Banditka? bo był bardzo fajny.
Pozdrawiam
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam !! No właśnie, co to ma być ?? ??
Widzę tu jakieś nieprzepisowe litery w podpisie moto :evil: :nono: !! Jednak wiem, że się starałeś !! Cóż okazja czyni nabywcą :twisted: . Nasz wicemistrz w prawie wszystkich konkursach na ostatnim spotkanku, będzie się mienił "Śmigającym inaczej", mam nadzieję, że niebawem nawróci się na własciwy tor. Tak, jednak ja nie o tym chciałem myślę, że spoko jakoś w lutym możemy się spotkać na :beer: , nawet wiem kto na początku stawia karniaka :twisted: !! No to myślcie ludkowie miejsce i termin.
PS
Z pogodą nie jest tak źle, za tydzień znów ma być wiosna!!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

w lutym trzeba się spotkać w Bydzi, ale może też zaplanujemy wspólny wypad do W-wy na MotorBike Show 23-25 luty i/lub Motocykl Expo 23-25 marzec?
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Co do bandita to sprzedałem i tęsknie za nim :| Zawsze jak sprzedaje motocykl smutno się robi :( , ale tą gorycz z rozstnia szybko zaspokoiłem nowym sprzętem, jednak nie udało mi się kupić gsxr 1000 bo trafiłem na okazje z moim nowym sprzętem CBR 929 RR. Mam nadzieję, że po studiach będe mógł wejśc do salonu SUZUKI i kupić nowego GIXERKA i nie będzie takich niespodzianek;) a tym czasem ciesze się jak dziecko nową zabawką, karniaka oczywiście, że postawić trzeba! :twisted:
Do wawki chętnie bym się wybrał!! W takim razie musimy wcześniej ustalić termin spotkania w bydzi i wstępnie zaplanować przyszły sezon oraz jego rozpoczęcie i w/w "przed sezonowe" imprezy.
Proponuje żeby każdy wstępnie zarezerwował sobie weekend 10-11 lutego, jak będe wiedział co z moimi egzaminami(czy nie mam poprawek) to ustalimy dokładny termin. Jak nie będzie Wam pasowało to też przesuniemy na np. następny weekend. Musimy jakoś się zebrać większą ekipą bo Kuj-Pom ma spory sqad!!
Na to spotkanie mogę zabrać płytę z filmem autorstwa mojego brata z rozpoczęcia sezonu motocyklowego w bydgoszczy 2006, trochę fotek z kamieńczyka dla osób które nie były jeszcze z nami na tego typu imprezie i inne ciekawe fotki z naszych wypadów. Żebyśmy przy piwku trochę powspomnali dobre czasy. :twisted:

Pozdrawiam,
Bartek!
kom. 796 090 896


GMINA
Bartłomiej
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 806
Rejestracja: ndz, 8 maja 2005, 17:13
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Szubin
Otrzymane Polubienia: 4

ja

Post autor: Bartłomiej »

jestem za
był ;
Intruder 750 później X11, nalatałem 64 tyś , to był moment ................12 lat

jest :
"brzydszych nie było" ??............... ważne że w 8 sekund do 200 km/h


Nobody's Perfect

;-) 692 49 69 30
ODPOWIEDZ