spotkanie we Włocławku

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

spotkanie we Włocławku

Post autor: RaaF »

Witam!
Zgodnie z zapowiedziami proponuje spotkanko we Włocławku w sobotę 31.III.
Będzie kilka okazji do opicia, Herbatnik jest w kraju i zapowiedział swoją obecność a w najbliższych dniach spodziewa się narodzin córki.
Miejsce posiedzenia to knajpa Prestige na ul. Cichej.
Napiszcie czy termin pasuje i kto będzie

P.S.
Mamy (Kropek zdobył na MBS w W-wie a u mnie lezą w depozycie) kilka katalogów Suzuki na roki 2007
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
herbatnik

Post autor: herbatnik »

Jedną z okazji. to urodziny Raafa 26.III co myślę też opijemy 31.III :D Dziś, planowo powinienem być Tatą , także okazji sie nazbierało, nie mówiąc już o tym, że to bedzie moje pierwsze spotkanie z BS, na którym oczywiścię będę :lol:
prymek

Post autor: prymek »

Ello!
Jak dobra wodke macie na Kujawach to juz szukamy kierowcy, który nas przywiezie do stolicy Kujaw :)
A tak serio to jak bedzie pogoda to może sie dzidami bujniemy do włocka!
Tak sobie z Kropkiem rozważamy i czekamy na wiecej chetnych
pzdr
prymek
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

No to się zapowiada jeżdżący weekend oby pogoda stykła :twisted: !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
herbatnik

Post autor: herbatnik »

Włocławek słynie, z pięknego obrazu, z wyrabiania bimbru, z wydobycia gazu.... :lol:
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Witam .Moze jutro jakieś smiganko?W Toruniu w forcie chyba nr 4 odbywa się imprezka motocyklowa .Warto by wpasc.
XJR 1300 na ohlinsah
prymek

Post autor: prymek »

ja w sumie mam motywacje zeby b6 wyciagnac bo mi 25 badanie techniczne wychodzi ale w deszczu nie mam motywacji no chyba ze sie aura zmieni:)
pzdr
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Pewnie się gdzieś tam jutro pośmiga .... a tygodnia naprzód to można nie dożyć, jeśli się uda jednak, to może i do Włocławka się wpadnie :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Co do Wloclawka, to o ktorej planujecie sie spotkac? To ma byc posiadowa raczej czy smiganko? :)
Bo jesli byloby to w miare wczesnie i jeszcze wieczorkiem moglabym wrocic do Gostyka (po ciemku z Wloclawka samej mi sie troche srednio usmiecha przez te Kowale jedne i inne takie), to moze wpadne, o ile oleje jedno szkolenie...
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Luigi

Post autor: Luigi »

Mam nadzieję,że to śmiganie w weekend wypali. Czas zacząc nawijac km i to już nie GS'em!
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witeczka!!
W związku z pierwszymi tak letnimi dzionkami, chciałbym się jednak wybrać na moto do naszych Braci z Włocławka. Wyjazd proponuję o godz. 11:00 ( miejsce wyjazdu tradycyjnie Mc Donald Wyżyny ?? ??). Następnie lecimy do Włocka i szukamy "naszych" :twisted: . Potem wspólny Śmig w jakiś malowniczy zakontek no i najlepiej żeby w pobliżu podawali pieczonego dzika :twisted: !! !!
Pozdro :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Witam jak zdążę poskładać Suzę to się do Was dołączę w Toronto. :D
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

Jesli pogoda dopisze to spotkanie na moto ok. 12.30 na dworcy (najłatwiej trafić) możemy sobie polecieć do Raciazka (blisko do karczmy z bali w Ciechocinku) odwiedzić zamek którego nie zobaczyliśmy w czerwcu.
Jeśli bedzie brzydka pogoda to proponuje ok. 16.00 we Włocku to wtedy posiedzimy w knajpie i uczcimy spotkanie w inny sposób :)

P.S.
z tą 12.30 to trochę przesadziłem pewnie w samo południe dolecicie
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Kurcze, zupelnie mi wypadlo z glowy, ze w ten weekend jest bajzel w Wawie :/ Jeszcze nie wiem czy pojade na niego w sb czy ndz, bo to zalezy od tego, kiedy ekipa z Plocka sie zbierze, ale jesli pojade w ndz, to w sb zawitam do Wloclawka okolo poludnia. btw Pogoda w weekend ma byl przednia :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Grass

Post autor: Grass »

Najprawdopodobniej do Włocławka z Toronto przyjedziemy z moim mężem i luigi_m. Ale raczej przywitać się, chwilkę pogadać i spadać z powrotem :(
Każdy ma coś do zrobienia, ja weekend mam pracujący, ale pogoda dopissuje, więc tej przyjemności sobie nie odmówię :twisted: Niesstety, na wypad dalej i zwiedzanie czassu brak... :?


pozdrawiam
Zablokowany