Legion Przybywa !!

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
legion

Legion Przybywa !!

Post autor: legion »

Witam Braci z pomorskiego ! Nauczony przykrym doswiadczeniem pragne naprawic swoj wczesniejszy blad i juz teraz oznajmiam : przybywam wraz ze swoja rodzina do waszego pieknego trojmiasta :) wyjezdzam w piatek okolo 17 ze szczecina i po jakis 6 godzinach bede juz na miejscu. jade co prawda sprzedac swoja stara suzuke lecz mysle ze zajmie mi to sobotni poranek a reszte weekendu bede mial wolna . odrazu dwie prosby:
1 - trza by wyjechac po nas na rogatki ( nie znam wogole tamtych stron - bylem u was tylko 2 razy w zyciu)
2 - dobry hotel trza zaproponowac :) taki coby byly pokoje 4 osobowe z lazienka no i nie zadrogi oczywiscie he he ( myslalem o kulczyku ale moze zaproponujecie cos innego)
pobyt u was planujemu do niedzieli do godz 12 - 13 :)
czyli szykujcie atrakcje i czekajcie nas :) !
Pozdrawiam
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2035
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

witam,
ad.1 nie bede mogł wyjechac bo jestem w pracy
ad.2 moge zaproponowac hotel w ktorym pracuje ale nie mamy pokoji 4 os. (http://www.hotelgorski.com)

pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

Hmm jezeli chodzi o mnie to tez odpadam w piatek smigam na Mazury.
Wracam w niedziele - ale w ten dzien mamy wycieczke do Bydzi wiec pewnie wszyscy co moga wyjada.....
A co do hotelu to z uwagi na lokalny patriotyzm polecam: http://www.bieszkowice-bingo.pl - tanio i spokojnie :twisted: ....ale 25km od 3city :evil:
PS A pizzerie znam swietna....... w Rumii :twisted: :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Yaro

Post autor: Yaro »

A ile tych pokoi 4 osobowych potrzebujesz?, Rozumiem ze trzeba Cie odebrac z rogarek miasta i dopilotowac do hotelu?, W sobote jest grill pod Leborkiem, dołączacie?? postaram sie pomóc jak dostane odpowidz na pytania zadane :) Yaro
legion

Post autor: legion »

wiec juz pewne !! piatek wyjezdzamy kolo 17 i po 6 godzinach przyczlapiemy sie do 3miasta hotel juz zarezerwowany ( a raczej prywatna kwatera ) w gdyni na ulicy kochanowskiego.w piatek spotykam sie jeszcze z kupcem suzi i sobote mam nadzieje obejrzec te wasze obiecane atrakcje he he ogniska odpadaja poniewaz chcemy obejrzec z rodzina miasta ( bo my ze wsi szczecin panocki jestesmy :) ) co do bydzi moze sie skusimy i was gdzies najdziemy po drodze ( katamaranem juz bedziemy tylko wiec rozumiecie......) podawac nr tel bo mam tylko dwa z mapy pomocy ... poza tym obiecaliscie takie miejsca nam pokazac :twisted: Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

vedi , vini......ale czy vici? wszak bylem u was ale tylko z marem mialem przyjemnosc sie spotkac :( szkoda. co do pizzy nie jadlem ( jakas taka schiza mnie napadla na te potrawe ) ale za to jadlem kebaby i to dwa :) i powiem wam ze takie to tylko w jednym miejscu w szczecinie mozna zjesc :) ( no moze drugi tez troszke przypomina ten smak :jem)
no i przygoda tez byla :( auto mnie sie zepsiulo i klopocii byly :cry: )
Szczegolnie wiec pragne podziekowac Bratu Marowi za okazana mi pomoc .Jeszcze raz - wielkie dzieki Mar !!
Seta > szkoda ze zaaferowany bylem autem , moze nastepnym razem polatamy razem .
na pocieszenie powiem ze moja agnieszka juz planuje najazd na 3miasto w czasie dluuuugiego weekendu a wtedy przyjade wiatrem ( he he tak nazwalem swoj motocykl ) Pozdrawiam
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2035
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

a czy w Szczecinie macie cos co nie jest najlepsze !! ??
pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
legion

Post autor: legion »

Macias nie zrozumiales tekstu !! powiedzialem ze wasze kebaby sa pyszne a dalsza czesc mojej wypowiedzi miala za cel potwierdzenie ze takich smakow trudno znalesc gdzies indziej. w szczecinie mamy pelno fast foodow ale takich kebabow jak u was nie mamy. nie miales w szkole czytania tekstu ze zrozumieniem ?? ( bodaj w 3 klasie he he) :twisted:
awful

Post autor: awful »

powiem szczerze,ze też miałem wątpliwości jak to odebrać ;). więc moze to nie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, tylko z wyrażaniem myśli na piśmie ;);)

a jak dla mnie kebab wszędzie smakuje jak papier...
ODPOWIEDZ