Opony - nowe/używane - gdzie można kupić?

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Loser

Opony - nowe/używane - gdzie można kupić?

Post autor: Loser »

Gdzie w 3mieście znajdę jakiś warsztat z gumami nowymi oraz używanymi? Możliwe, że motor będę sprzedawał na koniec sezonu, więc nie wykluczam zakupu używanej opony, o ile stan będzie dobry. Prosiłbym o adres, ew. namiary jak dojechać. Podobno w Sopocie coś jest, ale nie mam pojęcia gdzie;)
Loser

Post autor: Loser »

Odświeżam temat, bo moja opona lada dzień się skończy... Może ktoś zasugerować miejsce, gdzie jest spory wybór? Wciąz waham się między nową, a używaną, dlatego dopytuję o serwis z oponami, a nie sklep, gdzie mają tylko nowe.
Vais

opony

Post autor: Vais »

zadzwon pod ten nr.0603059059 niewiem czy maja uzywki ale nowe maja w super cenach mozliwa wysylka.
Grzechu

Przeleżakowane opony - czy warto kupić?

Post autor: Grzechu »

Szanowni Bracia.

Nie chcę zakładać nowego tematu - moje pytanie dotyczy też opon jednak troche w innej kwestii. Otóż jest sporo nowych opon, ale za starszych roczników. Moje pytanie brzmi: jak sądzicie - warto jest kupić nową przeleżakowaną oponę np. z 40 tygodnia 2004 roku? Będę wdzięczny za opinie. Pozdrawiam
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: AdamOSA »

Grzechu troszkę chyba nie trfiłeś . Loser-owi chodzi o uzywki w pomorskim bo temat podjął w dziale pomorskie a nie ogólne .
Mam dla Ciebie link w którym poczytasz trochę na interesujący temat .
Proponuję korzystać na górze z opcji "szukaj "

http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... %BFakowane

Pozdrawiam

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
ODPOWIEDZ