GSX-R 1000 K1 ????

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
musi88

GSX-R 1000 K1 ????

Post autor: musi88 »

Jakie są dobre i złe strony tego modelu (techniczne, użytkowe itp) ?? Przymierzam się do zakupu takiego moto i bardzo proszę o wypowiedz osób, które dobrze znają ten motocykl.

Pozdrawiam
Marcin
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: GSX-R 1000 K1 ????

Post autor: EvilD »

Najwiecej pewnie powie Remi, ja mialem wlasciwie niewiele sie rozniacy K3.

Silnikowo wzorowy, podwoziowo tez jesli nie liczyc faktu, ze obecne motocykle nieco chetniej skrecaja i maja ostrzejsze heble. Gdy wyszedl, byl najlepszy w swojej klasie wiec naprawde nie ma powodu do narzekania praktycznie w niczym.

Moim zdaniem jedyny problem przy zakupie to zadbany egzemplarz, o niego bedzie ciezko.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: GSX-R 1000 K1 ????

Post autor: Remi »

musi88 pisze:Jakie są dobre i złe strony tego modelu (techniczne, użytkowe itp) ?? Przymierzam się do zakupu takiego moto i bardzo proszę o wypowiedz osób, które dobrze znają ten motocykl.

Pozdrawiam
Marcin
Mam do sprzedania K2, to możemy się dogadać ;)
Ale, do rzeczy:

Plusy jakie są, każdy wie.
Z minusów:
- czasami (podkreślam CZASAMI) może się zdarzyć, że simmering na wałku zdawczym zostaje wysunięty i potrafi wyrzucić trochę oliwy, sprawa banalna i tania, także nie zwracałbym na to uwagi.
- tak jak powiedział Evild, swoimi gabarytami nie pomaga kierowcy w zakręcie, choć ja tam nie narzekam :)
- I tu chyba kończą mi się pomysły na minusy :)

Opowiadać mogę godzinami, więcej na prv :)
mobile: +48 888 587 587
ODPOWIEDZ