tradycyjnie, czwartek godz 20...

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Seta będzie mieć nową gumke...! Drżyjcie samce! Hehehe...
Znaczy znowu będzie jechać na końcu, a wszystkie samce ambitnie będą ten koniec gonić :) No BAA ! Niech będzie i 19... Też już troche mi brak Waszych sympatycznych gęb :)
No i wypada "babcie" wyprowadzić na spacer ...;)
L_P[/b]
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

No ladnie, ladnie...
Czytam te wasze wypociny i czytam a tu nawet slowa o tesknocie za Czitonem :( Juz o mnie zapomnieli ? :(

Dorwalem lapa bratowej wiec narazie jestem :) Na forum jak i na jutrzeszym spodkanku :) Wielce prawdopodobne ze bede z Olka :)

Pozdrawiam i potwierdzam czwartek godz. 19 :P
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
awful

Post autor: awful »

cziton pisze:No ladnie, ladnie...
Czytam te wasze wypociny i czytam a tu nawet slowa o tesknocie za Czitonem :( Juz o mnie zapomnieli ? :(

Dorwalem lapa bratowej wiec narazie jestem :) Na forum jak i na jutrzeszym spodkanku :) Wielce prawdopodobne ze bede z Olka :)

Pozdrawiam i potwierdzam czwartek godz. 19 :P
za mną tez nie tęsknią...nie dzwonią , nie piszą... ale sam sobie zasłuzyłem...

tak mi jakoś wszystko pokolidowało... dziś sobie pośmigałem nieco, dołączyłem się do grupy większej- cżeść gości z opola :) poprowadziłem ich na trasę do hotelu... zawsze pare km więcej... super było...

niestety w czwartki biegam zespołowo, a w ten weekend mnie nie bedzie... do bani...
dadeq

Post autor: dadeq »

Czitonku...jak moglibysmy o Tobie zapomniec do h*&%a ? co ? przeciez spotkanie z Toba to tak traumatyczne przezycie, ze zostawia slad w psychice czlowieka na bardzo dlugo, kto wie czy nie do konca zycia.

Awful...wszyscy pamietaja ta zolta kurtke smigajaca ile wlezie na GS'ie. Musisz w koncu sie pojawic na spotkaniu !!
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

A co do pogody to nasuwa mi sie tylko krótkie:"...a nie mówiłem..."

L_P
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Pogoda... ostatnio nam zdecydowanie nie pomaga. To fakt. Jakies 1,5 godz. temu przez Chwaszczyno przeszla niezla ulewa. Teraz od jakiejs godzinki jest ok, nie pada, niebo wyglada zachecajaco :D
Zatem przestancie marudzic, ruszajcie tyłki i meldować mi sie na rondzie 8)
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

No cóż! Dziś wylazł ze mnie "stary pryk"... Zdaje sie że te pare lat bez urlopu zaczyna dawać mi sie we znaki... Pozdrawiam wszystkich serdecznie...

L_P

P.S. Żałuje że się z Wami nie spotkałem...
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Oj niech zaluja Ci co nie byli....ale najwieksze opr powinna dostac osoba która zapodała godz 19:00 na spotkanie i sie nie pojawila....nawet telefonu nie odbierala.... :evil: :evil: :evil:
Ale posmigalismy, kawke wypilismy a na koniec jeszcze odwiedzilismy Ose. :D :D
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Ano bylo milutko...

Pozdrawiam wszystkich i caluje tam gdzie lubicie... w ...

Darek znow dal ciala, a Piotrasowi to juz nie wybacze...

;)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
dadeq

Post autor: dadeq »

przepraszam za moja nieobecnosc. wytlumaczenie jest proste.
kolo 16.00 dostalem info cyt: "Przyjezdzaj jutro. Mamy potencjalnego kupca na motocykl!" No to ja do garazu i mycie, szorowanie...pucowanie - moto blyszczy sie jak psu...;) dzis bym mnie zdazyl tego zrobic. Wiec sami rozumiecie...cos za cos.
Jak dzwoniliscie telefon lezal sobie spokojnie w domu a ja razcej nie ;)

Trzymajcie kciuki za dzisiejszego kupca - zeby sie napalil ;) bo wiecej przepuszczonych okazji do jazdy sobie nie wybacze... ;)
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

No to te najwolniejsze 100km mam juz za soba....uffff....teraz moze byc juz tylko lepiej :twisted:
No ale od dzis rana cwicze text, ktorego musze zaczac uzywac: " nie dziekuje nie jade z Wami dalej bo....(i tu jakies sprytne klamstewko np ze stara jestem i boje sie deszczu....) :twisted:
Milo bylo ale i mgla byla, i ciemny las byl no i blyski przez cala droge powrotna :evil:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

ile to ja bym dał zeby z wami posmigac :(
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

rowniez dzieki za wspolne smiganie Seta !! bo reszta to tak niby razem ale nie poczeka na siostre ktora nie moze szybciej jechac !! a jak trzebaby pomoc to co ?? oj nie ladnie nie ladnie :D
dzieki za mily wieczor i do zobaczenia w czwartek
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Siemanko 8)
Dzieki obecnym za wspolne smiganie, co do nieobecnych... to oni sami wiedza, zwłaszcza Ci którzy deklarowali, że nawet w deszczu pojada :wink:
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Wiem, wiem :cry2: Kłaniam się nisko i proszę o wybaczenie... Ale wczoraj odbierałem nową dorożkę :auto: były uściski w salonie, sztuczne ognie, fanfary, chrzest szampanem, poślizgi bokiem, jazda na dwóch kołach, dzika radość i generalnie wielkie podjaranie. Miało być krótko i na temat a się przedłużyło kapkę (do Mara dzwoniłem gwoli usprawiedliwienia :) ) Wybaczcie Bracia i Siostra :cry2: Prooooooooszęęęęęęęę :boje_sie:
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
ODPOWIEDZ