6ta wyprawa do T. Modlin

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4311
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

6ta wyprawa do T. Modlin

Post autor: Emil »

tak, wiem, ten temat to raczej do Hydeparku sie nadaje, ale z premedytacja laduje tutaj poniewaz to z Mazowszem probowalismy 5 razy jechac do twierdzy i ani razu nie udalo nam sie jej obejrzec - jest okazja zeby w koncu obejrzec - mozna ja kupic :mrgreen:
http://wiadomosci.onet.pl/1747722,11,item.html

a tak powaznie to moze by np po Borsku albo kolo czerwca sie tam wybrac i w koncu dojechac na miejsce i wejsc do srodka? ;)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Vais

Re: 6ta wyprawa do T. Modlin

Post autor: Vais »

witam
T.Modlin ,miejsce mi znane az za dobrze od lipca 1991-stycznia 1993 roku przebywałem tam przymusowo, służąc wiernie Ojczyznie ,fajnie by było odwiedzic po latach to miejsce ,moze bede w Polsce jak zorganizujecie przejazd to chetnie sie dołącze

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt, 13 maja 2008, 21:12 przez Vais, łącznie zmieniany 1 raz.
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: 6ta wyprawa do T. Modlin

Post autor: Jos. »

Najlepiej wybierzcie się w piątek (w sensie - dzień pracujący), zabierzcie jakąś siostrzyczkę ze sobą i niech ona załatwia wstęp. Teoretycznie wtedy twierdza jest zamknięta, ale o to chodzi. Panowie ochroniarze lubią motocyklistów na tyle, że... w drodze do Kamieńczyka nie dość, że obejrzyliśmy od środka twierdzę, to zwiedzaliśmy ją na motocyklach :D Jeden z panów ochroniarzy wskoczył jako plecak na jedno moto i był naszym przewodnikiem. Wpuścił nas również do zamkniętych normalnie budowli i opowiedział o mafijnych egzekucjach :mrgreen:
Hehe, do dziś pamiętam słowa pana ochroniarza: "Żyjemy w kraju nad Wisłą, a tu wszystko można załatwić" :D [=wjechać do zamkniętej twierdzy na 2oo, wchodzić w każde miejsce i robić zdjęcia na niedostępnym dla turystów dachu :mrgreen: ]
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ODPOWIEDZ