serwis Suzuki we Wrocławiu

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
Vais

serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Vais »

Witam Wrocław :D

Mam pytanko ,jak tam jest w waszym serwisie SUZUKI ,czy mechanicy są godni zaufania ,czy znają sie na zeczy, mozna im powerzyc moto,

dziekuje i pozdrawiam
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Pushkin »

Osobiście nie polecałbym serwisu POL-MOTORS (autoryzowany Suzuki). Mam jakoś uraz do tej ekipy. Kiedyś załoga pracowała w Motorlandzie, za czasów kiedy był autoryzowanym dealerem. U mnie zaliczyli kilka wpadek (np. brak regulacji zaworów którą zleciłem przy wymianie łańcuszka rozrządu czy odwrotne założenie gumowego półksiężyca, co spowodowało jego wypadnięcie i sikanie olejem podczas jazdy). Lord_Nicon może też się wypowiedzieć - zostawił u nich sporo kasy i w sumie... odebrał motocykl chyba bardziej "rozregulowany" niż oddawał. No ale każdemu zdarzają się wpadki a może po prostu jesteśmy pechowcam :)

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1717
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Jacek »

Serwis jak serwis. W tej chwili pracuje tam dwóch dość dobrych mechaników "Marków" i wydaje mi się że jest OK.
Oddawałem tam motocykl kilka razy i byłem w miarę zadowolony, tzn bez zachwytu ale i bez problemów.
Nie ma co generalizować że, ekipa jest z byłego Motorlandu, bo tylko jedna osoba (i to ta która miała największe pojęcie w motorlamdzie) przeszła do Suzuki.
Jeśli masz w miarę nowy motocykl to śmiało możesz jechać, natomiast jeśli Twój motocykl wymaga nietypowych ustawień (bo jest stary, przerobiony, mocno zużyty) wtedy pozostaje Pan Kaziu i jego złota rączka.

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: bogdi64 »

mogę śmiało polecić - ja jestem z niego zadowolony, dzikusa mi przygotowali i zrobili na cacy, tak jaj wyżej - jest 2 Marków którzy są OK i z którymi można się dogadać, ważne też że cała załoga to motocykliści więc łatwiej się z nimi dogadać, koledze serwisują Hajkę i jest zadowolony - w tym roku prawie kapitalka silnika była
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 922
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 9

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Pushkin »

Jacek_Madejski pisze:(...)Nie ma co generalizować że, ekipa jest z byłego Motorlandu, bo tylko jedna osoba (i to ta która miała największe pojęcie w motorlamdzie) przeszła do Suzuki(...)
Ja naliczyłem chyba ze 3 osoby.
Jacek_Madejski pisze:(...)Jeśli masz w miarę nowy motocykl to śmiało możesz jechać, natomiast jeśli Twój motocykl wymaga nietypowych ustawień (bo jest stary, przerobiony, mocno zużyty) wtedy pozostaje Pan Kaziu i jego złota rączka(...)
Dobrego mechanika poznaje się po tym, że jeśli się podejmuje pracy, to ją wykonuje, a jeśli nie potrafi - przyznaje się do niewiedzy. Sugerujesz jacku, że dobry mechanik potrafi zrobić wszystko z Hayabusą, a polegnie na założeniu uszczelnień w 24-letniej Katanie? Nie wydaje mi się.
Całe szczęście, że są i tacy, co się na tym serwisie nie sparzyli. Może rzeczywiście jakość usług wzrosła i pod banderą POL-MOTORS będzie lepiej.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Nikoś »

Ja z tego serwisu byłem niezadowolony - reklamowałem usługę za którą nie mało mnie skroili.
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1245
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Robert »

Potwierdzam co mówi Nikoś. Mimo słonych opłat to nie jest ten poziom jakiego można oczekiwać.
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
Pastor
Zmieniacz Żarówek
Posty: 143
Rejestracja: czw, 22 mar 2007, 06:23
Województwo: -
Lokalizacja: Wrocław

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Pastor »

Ten serwis to porażka, nie chce mi się o tym nawet pisać. Psują tylko opinię o Suzuki. Na pocieszenie dodam, że nie są dużo gorsi od innych. Niestety tak wygląda rynek motocyklowy w Polsce, to szerszy temat.
CENTROWANIE KÓŁ, SERWIS ZAWIESZEŃ
PASTOR GARAGE
yogurt

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: yogurt »

marekvais pisze:Mam pytanko ,jak tam jest w waszym serwisie SUZUKI ,czy mechanicy są godni zaufania ,czy znają sie na zeczy, mozna im powerzyc moto
Taki grubszy koleś jest "po ludzku" w porządku, nie wiem natomiast jak się sprawdza jako mechanik. Za pozostałych mechaników nie ręczę - przeszli z Żegiestowskiej, a tam miałem niezbyt miłe doświadczenia.

BTW, dobrych serwisów we Wrocławiu już chyba nie ma. Nawet Majne ostatnio parę razy d*py dał...
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: Lord_Nicon »

Witam...

Jak pisał Pushkin na temat chłopaków którzy przeszli z Zagiestowskiej nie mogę powiedzieć dobrego słowa. Wręcz przeciwnie mogę powiedzieć bardzo dużo negatywnych rzeczy. Nie dość że ogromna kasa za naprawę, to tak mi zepsuli motor że po odebraniu z serwisu palił 1 l. oleju na 100 km. Info jest dość ważne bo uważam, że z byłego Motorlandu w nowym Pol-motorsie jest wiecej osób niż jak mówi Jacek tylko jedna.
Co do aktualnego POL-MOTORS również nie ma m zbyt dobrego zdania. Po tygodniowych oględzinach mojego sprzęta nie dowiedziałem sie od nich po prostu niczego w sprawie jego "doległości".
Dlatego odradzam...

pozdr...
Nicon
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: bogdi64 »

po ostatnich odwiedzinach w salonie suzi poproszono mnie abym przekazał na forum, gdyż osoby z tego salonu nie są zalogowane, więc cytuję.......

"wszelkie reklamację proszę zgłaszać osobiście do wyjaśnienia, a nie rozpisywać się bez nawet próby wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, proszę nie łączyć z poprzednim serwisem, gdyż naprawiały tam motocykle również osoby które u nas nie pracują, zapraszamy do salonu celem dogadania nieścisłości - wszyscy nasi mechanicy są motocyklistami i można z nami rozmawiać - jak z motocyklistami, nie tylko za pośrednictwem netu - z pozdrowieniem - motocykliści z Suzuki......

ps: ode mnie - proszę nie odpowiadać na forum na ten temat, gdyż nie chcę pośredniczyć jako skrzynka kontaktowa
ps: 2 z mojej strony dalej potwierdzam zadowolenie z tego serwisu, poprzednio serwisowany GIENEK, później DZIKUS, a teraz obecny wynalazek, a jeśli nawet coś się wydarzy to jest to załatwiane od ręki i z moim zadowoleniem
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
daras11

Re: serwis Suzuki we Wrocławiu

Post autor: daras11 »

witam
lekka załamka z tym serwisem, miałem u nich sprawdzić moto przed kupnem.
Może macie dobrego fachowca do oględzin w okolicach Wrocławia?
ODPOWIEDZ