Płockie BS - jesteście czy Was nie ma ? / 7.04 g. 16, Wisła

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Płockie BS - jesteście czy Was nie ma ? / 7.04 g. 16, Wisła

Post autor: Jos. »

Zauwazylam, ze na forum jest zarejestrowanych kilka osob z Plocka i okolic. Zreszta po miescie smigaja Intruzy, Marudy, ze dwie Hajki, Gixery, Savazka (ciekawe czyja :twisted: ) i inne Suzuki. To moze najwyzszy czas zintegrowac plocki "oddzial" BS, zwlaszcza w kontekscie zblizajacego sie Rozpoczecia i tego, ze jeden Intruz (Maku+Aku) zapowiedzial sie, ze jadzie ?? :)

To co? Moze jakas mala kawka np. w sobote na ryneczku albo nad Wisla? :) Co Wy na to?

Fajnie by bylo, gdyby sie okazalo, ze Mazowieckie to nie tylko stolica, a takze chociazby Plock ;-)
Ostatnio zmieniony pt, 6 kwie 2007, 07:07 przez Jos., łącznie zmieniany 1 raz.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
maku
BS Brother
BS Brother
Posty: 249
Rejestracja: wt, 21 mar 2006, 23:06
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: WROCŁAW - Polska

Plockie BS- może będzie ?

Post autor: maku »

Witajcie Suzuki Płockie ! Witaj Jos, miło że masz chęć zwołać Płockich
Siostr i Braci , bo pora już najwyższa aby się "skupić" i się pokazać .
No ale Temat- Rozpoczęcie Sezonu -Jasna Góra 15.04.2007 powinien zmobilizować Tych poszukiwanych Posiadaczy Suzukia a w przyszlości Przynależnych do BS. a wiec proponuje : sobota 7.04 br. godz 16.oo nad Wisłą -parking na Rybakach SPOTKANIE WSTĘPNE- ZAPOZNAWCZE no i twórcze, Będę C Z E K A Ł :peace: maku+aku
ps. Pogoda ma być - pamiętać o koszulkach BS
Proszę o refleksje - co sądzicie o ile TU w PLOCKU Jesteście -PRZYJACIELE BS
maku+aku
b.dawno-J... jednoślad - ogar na 19-ch, teraz Intruder C 800 !!! ale zawsze z Plecaczkiem
tel. 0663289500
Email : makuiaku@gmail.com
Skype : makuiaku
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Maku, a wiec postanowione. Jutro o 16 nad Wisla :) Koszulki obowiazkowe !! :twisted:

Jesli ktos spoza Plo ma ochote, prosze wpadac :)
A Ci ploccy Bracia (bo Siostr chyba nie ma), ktorzy sa zarejestrowani na forum, a nie przybeda, niech sie spodziewaja kar cielesnych :jezyk:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
GraDzik
BS Brother
BS Brother
Posty: 1800
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 09:47
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice Warszawy (WGM)
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: GraDzik »

Ach, gdybym nie wyjeżdżał na Święta, kopnąłbym się do Was.
Życzę udanego spotkania i Wesołych Świąt.
Piotrek
był VZ800 Marauder '97
jest GSF1250SA Bandit K8 ( 240000 km)
jest DRZ 400S(2000 km)
-
Żyj i daj żyć innym
O RH+
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

ja niestety wyjeżdzam na świeta ale pomysł spotkań z Śiostrami i Barćmi z Płocka i okolic też mi chodzi po głowie. Czesto wybieram się na przejażdzki z Włoclawka w strone Płocka (fajny nowy asfalcik miedzy Smólnikiem a Skokami) i wpadam na kawke do zajazdu "Pod Żaglami" w Skokach Dużych - jest to w połowie drogi miedzy Włocławkiem a Płockiem. Może po swiętach umówimy sie na jakies spotkanie tam właśnie?
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

PiotrekG... wiadomo, Swieta to rzecz praktycznie najwazniejsza w ten weekend, ale na pewno bedzie jeszcze duzo okazji do spotkan. Tobie rowniez wszystkiego dobrego !!

RaaF... "Pod Zaglami" jest chyba ulubiona miejscowka wiekszosci motocyklistow z regionu :) Smaczne rybki tam maja. No i rzeczywiscie, to praktycznie w polowie drogi miedzy Wloclawiek i Plockiem, wiec po Swietach mozna cos zorganizowac :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
xedos1

Post autor: xedos1 »

Pomysł super, tylko ze już nie posiadam Suzuki :( Mam Y... jednoślad Drag Star, jak się wyrobi to obowiązkowo przyjadę

Pozdrawiam
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

No coz, pogada nie byla dzis sprzyjajaca (a od jutra ma byc tylko gorzej :( ). 6oC, zachmurzenie, wiatrzysko. Ale jak tylko wjechalam do Plocka, to od razu wyszlo slonce 8)

Dzieki Maku, ze sie stawiles nad Wisla ze swoim Intruzem :) Milo bylo u Ciebie i Aku na cieplej herbatce i pysznym, domowej roboty ciescie :D Niech inni zaluja (a o karach pamietam!) :twisted:

Mam nadzieje, ze kolejne spotkania odbeda sie w liczniejszym gronie, ale najwazniejsze, ze cos sie w koncu w bylym grodzie nad Wisla ruszylo :jumpie:

PS Maku +Aku - no skoro jedziecie na Rozpoczecie BS, to pewnie ja tez sie skusze. Przynajmniej przelotowa bedzie normalna :mrgreen:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

Chciałem pogratulować choć tak skromnego (ilościowo) spotkania, Wrocław mimo, że większy to na spotkania dociera z niego 2 (słownie dwie osoby) - reszta osób to pozostała część dolnego śląska (jestem im za to wdzięczy, że im się chce dojechać te PARĘ ładnych km-ostatnio było nas 15), nie martwcie się, jeśli się bardziej postaramy to jesteśmy skazani na sukces, część osób musi jeszcze "dorosnąć", aby móc powiedzieć o sobie jestem motocyklistą i utożsamiam się z innymi motocyklistami, nie tylko po to aby pokazać pod światłami kto tu jest lepszy - jeszcze raz powodzenia i samozaparcia, a z tego co widzę to JOS ma młodzieńczą werwę (no przecież śmiga na dzikusie), a MAKU, doświadczenie z którego należy czerpać, dlatego jesteście skazani na powodzenie - więc jak to mówią "W KUPIE SIłA" :wink:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Dzieki, Bogdi :) Mam nadzieje, ze cos sie rozkreci. Moze byc juz tylko lepiej :D

A co do mlodzienczej werwy, to Maku i Aku tez ja maja !! No bo jak to nazwac, jesli ktos, kto ma juz wlasne wnuki smiga 9 tysiecy w sezonie i ma w sakwach namiot ?? :) Naprawde podziwiam Maku i Aku za ich mlode dusze :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Hej

ale nie widzę Maku i Aku na liście otwarcia sezonu :( będą ? :?:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
ODPOWIEDZ